16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Cherie Heritage Club zastupuje Cherie Republic na mezinárodním festivalu Fairbolt | Sociální

28. července bylo v Fairbolt Central Parku zastoupeno 28 národů. Každoroční mezinárodní festival, sponzorovaný Freebolt Diversity Coalition, oslavuje rozmanité země a kultury, které tvoří místní komunity. Park byl plný restaurací, etnických tanečníků, kulturních hudebníků a nákupních center.

Klub českého dědictví poskytl stánek, sdílel tradice a reprezentoval Českou republiku.

Violet Chrome, bývalá prezidentka Klubu českého dědictví v Nové Praze, promluvila k davu o identitě české vlajky. Česká vlajka byla nesena v průvodu sv. Pavla Marit Le Kuchera. Kučera je čestným velvyslancem v České republice a slouží v Minnesotě a Dakotě. Čestní velvyslanci Kučera a Violet Chromi budou poctěni Klubem českého dědictví v Montgomery Kolaki Day Parade. Obě ženy mají nové Brockovy kořeny.

Klub českého dědictví vyprodal Kolaki v poledne na mezinárodní akci loni, takže zdvojnásobil počet Kolaki nabízených k prodeji v letošním roce. Letos byla tato velká částka prodána ve 12:30

Stánek klubu českého dědictví poskytoval informace o České republice, službách Heritage Services a Kolaki, Zelniki a obchodním prodeji.

Kromě Chromie a Kučery se zúčastnili i další z Nové Prahy, včetně George Mikisky, Freda Simona a Jamese Simona.

Kledoskop výstavy českého dědictví sponzoruje Klub českého dědictví v Centru umění a dědictví v Hilltop Hall v Montgomery. Výstava není povolena a je možné si ji prohlédnout ve čtvrtek a pátek od 14:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do poledne.

READ  Luko Rohan získal první olympijskou medaili na olympijských hrách v Tokiu