16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Chaos uvádí Corona Renderer 7 pro český 3D Max

PRAHA, Česká republika, 21. července 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – Chaos dnes vydává Corona Renderer 7 pro český 3D Max, jehož cílem je zvýšit realističnost 3D snímků a zvýšit celkovou rychlost. Od fotografických tkanin až po detailní efekty oblohy – Corona Renderer 7 umožňuje umělcům být jedinečnými.

Nové, s 35 novými předvolbami pro sklo, kov a textilie Fyzický objekt Usnadňuje nastavení hyperrealistických scén během několika minut. Navzdory intuici pro začátečníky má materiál materiálu řadu funkcí pro hlubokou kontrolu, včetně parametrů lesku pro vytváření světelných tkanin, jako je samet a čirý lak, což umožňuje uživatelům přidávat laky k materiálům, jako jsou automobily, aniž by hledali plast. Pro zachování kompatibility se stávajícími scénami je předchozí koronový materiál stále k dispozici jako tradiční volba.

V aplikaci Corona Renderer 7 je Sky model Stále vidí jeho obrovskou expanzi. Umělci nyní mohou přesně vykreslit slunce a počasí z jakéhokoli útesu nebo mrakodrapu pomocí nového parametru výšky, který pomocí údajů z reálného světa vypočítá, jak bude obloha vypadat z jakékoli výšky. Nový efekt hlasitosti mezitím vylepšuje vzhled snímků ve velkém měřítku přirozeným mícháním vzdálených objektů, jako jsou hory, s atmosférou. Tento efekt je nejen jednodušší na ovládání než objekt univerzálního svazku, ale také poskytuje mnohem rychleji.

Rychlé vykreslování Hlasitost není jen pro efekt. Uživatelé aplikace Corona Renderer 7 si také užívají kratší doby vykreslování, a to až o 50% rychleji na displejích pomocí nově optimalizovaných funkcí, jako je lepší zpracování průhlednosti a rychlejší tisk. Toto načtení se rozšíří dokonce i na data / zobrazení, protože soubory se nyní otevírají rychleji kvůli načítání koronových bitmap a proxy serverů na pozadí.

Mezi další nové funkce patří:

  • Vylepšení skleněného materiálu – Vytvořte matné sklo, které se rychle dodá lomem na tenkém skle ve fyzickém objektu.
  • Standardní obchodní standardy – Automaticky ve výchozím nastavení používat Roughness a IoR pro větší kompatibilitu s průmyslovými standardy, nebo v případě potřeby přepnout na Gloss and Speular.
  • Větší kontrola nad kovy – Ovládejte kovové předměty intuitivněji pomocí výchozího parametru Edge Color nebo pomocí komplexního IOR pro fyzicky správné záběry.
READ  Greilly pronikne do Serické republiky

Chcete-li si nyní vyzkoušet Corona Renderer 7 pro 3D Mac, navštivte web Chaos Check.

Cena / dostupnost
Corona Renderer 7 je nyní k dispozici pro 3D Max 2014-2022 (64bitový). Cena je založena na předplatném, měsíční sazby. 28,50 a roční sazby jsou stanoveny na 30 330. Bezplatná 45denní zkušební verze je k dispozici zde: https://corona-renderer.com/download.

O Chaos Check
Chaos Czech je tvůrcem vysoce výkonného fotosyntetického vykreslovacího stroje Corona Render. Chaos je lídrem v českém architektonickém vizualizačním softwaru a poskytuje jednoduchý, ale výkonný přístup k profesionálním umělcům. Chaos Czech pokračuje v tomto přístupu k vývoji nových nástrojů a technologií pro architektonickou vizualizaci, VFX a vysílání. Chaos je společnost se sídlem v Praze.

O chaosu
Chaos je světovým lídrem v technologii počítačové grafiky a umožňuje umělcům a návrhářům vytvářet fotografické obrázky a animace ve všech kreativních odvětvích. Chaos vytváří 3D vizualizační a simulační software, který denně používají nejlepší designová studia, architektonické firmy, reklamní agentury a společnosti zabývající se vizuálními efekty po celém světě. V roce 2017 byla společnosti udělena cena Akademie za roli v širokém přijímání radiačně sledovaného vykreslování pro fyzikální Render V-Ray, Motion Pictures. Dnešní pokroky společnosti v oblasti sledování radiace, cloudového vykreslování a vizualizace v reálném čase formují budoucnost designové komunikace a vyprávění. Společnost Chaos, která byla založena v roce 1997, je v soukromém vlastnictví s kancelářemi v Sofii, Praze, Soulu, Tokiu a Los Angeles. Další informace najdete na chaosgroup.com.

  • 1262-Dream-House-Hossain-Yadullahpur-01