19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Čeští extremisté podněcují před římskými volbami protirimskou nenávist proti „vládnímu terorismu“

Poslanci Marion Bozko a Lupemar Valne, vůdce extrémistické strany „Free (Walne) Bloc“, strany DSS Dome Vandas (drží mikrofon), 20. května 2021 v holandské České republice. (Foto: Facebookový profil Dome Vandase)

Dome Vandas, vůdce extremistické Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSS), nazval „svobodný volební obvod“ (Modul zdarma) Výbor, jeho bývalý kandidát český poslanec. Lubomer Walne, ve volbách do Poslanecké sněmovny letos na podzim, kandidovat nebude, zjevně proto, aby zvýšil volební šance skupiny. Volney slíbil Vandasovi místa na kandidátních listinách výboru pro členy DSS na oplátku za jeho podporu.

Ti, kdo vedou seznam „Free (Walne) Black“, nemusí zveřejňovat své členy DSS nebo jiné straně. Extrémistické skupiny, které v parlamentu zatím nejsou malé, se snaží před volbami sjednotit.

„Svobodný (Walneův) blok“ se chce stát vůdcem tohoto malého hnutí a skupiny stran. Když mluvil na několika kulatých stolech vysílaných živě přes Facebook, pokoušel se Volney přesvědčit tyto malé strany, aby neuskutečňovaly vlastní kampaně, místo toho vyjádřily podporu „jeho“ „bezplatnému (Walne) bloku“.

Některým z těchto stran, které se považují za „vlastenecké“, se však tento nápad nelíbil a nechtěly s ním spolupracovat. Vandas však Volne veřejně podporuje.

Poslanec za stranu „Svoboda a přímá demokracie“ (SPD) Domia Okamuru. Poprvé byl zvolen do dolní komory a v současné době vychází z jeho kampaně za odmítnutí vládních opatření v boji proti epidemii Govt-19. Někteří členové římské komunity v České republice, muži i ženy, jsou otevřeni těmto komentářům a sdílejí příspěvky Walney na sociálních médiích s komplimenty obsahujícími takový obsah.

Jiní extremisté, kteří dříve otevřeně podněcovali českou společnost proti římskému lidu, včetně Vandase, používají stejnou rétoriku o vládě 19 a vládních opatřeních v boji proti této nemoci. „Labouristická strana nepochybně podporuje a vždy bude podporovat sjednocení národních sil,“ řekl Vandas 11. května na farmě komet, kde se takové setkání „vlastenců“ koná.

READ  Chorvatsko vs Česká republika naživo: týmové novinky, série Euro 2020 a další

„Situace je natolik závažná, že je nutné toto všechno potlačit a sjednotit se proti vládním spolupracovníkům, kteří zde zavedli tento vládní terorismus. Z tohoto důvodu vám mohu bezpochyby říci, že strany a komunity podle mého názoru mají slušná šance na úspěch, “řekl Vandas. Řekl, že se již s Volneym setkal a souhlasil se spoluprací s koalicí.

Vandas a Walne se společně objevili na kampani shromáždění v jezevčíku 30. května, kde se Vandas chlubil, že DSS dokázala „vyčistit ghetto g * si“. Nizozemská vláda je v rukou České sociálně demokratické strany (ČSSD) a extremistů z DSSS, kteří jsou ve vládě na národní úrovni.

Česká poslankyně Marion Bozko, která nedávno přešla do „svobodného (Valného) volebního obvodu“ a je blízkým Volnesovým kolegou, oceňuje spolupráci s Vandasem. „Byl jsem zapojen do mnoha jednání, ale kdo skutečně dodrží slovo, kdo je spravedlivý, čestný, inteligentní a kdo na mě osobně udělal velký dojem, je Dome Vandas ze Strany sociální spravedlnosti pracovníků,“ Bozko řekl pro vysílání. Vysílač zdarma (Bezplatné vysílání) Online rozhlasová stanice.

Walney je další extremista Adam nar. Snaží se také získat Bardovu podporu. Tento antisemitský pachatel však odmítl kandidovat v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny a bude kandidátem na jiný volební obvod menších extremistických stran.

„Free (Walne) Volume“ Svrchovanost – Jan Poposkov Black (Suverenita – svazek Jany Poposkov) Strana. Postupem času změnila svůj název – v letech 2014 až 2021 se stala známou jako Česká svrchovanost (Česká suverenita), Mezi únorem a dubnem 2021 se jedná o „svobodný (Volný) blok“ – česká suverénní skupina, od dubna je to nyní „svobodný (Volný) blok“.

Bozko a Walney vstoupili do strany počátkem tohoto roku, přičemž oba byli poprvé zvoleni do dolní komory v říjnu 2017 na kandidátní listině SPD-Domio Okamura. Jana Volpov, bývalá poslankyně ČSSD, je vůdčí osobností „Free (Walne) Black“.

READ  Prezident Tchaj-wanu vyjádřil soustrast České republice v důsledku hurikánu