16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Česky | | tylerpaper.com

Podepisovatel mužského basketbalu UT Tyler Patrick Zamora byl oznámen jako jeden z 12 lidí reprezentujících Českou republiku na olympijských kvalifikacích v kanadské Victorii.

Zamora se připojí k týmu University of Texas letos na podzim v mužském basketbalovém týmu Tyler poté, co se po své kariéře na Cochrane College přihlásil k Patriots. Rodák z Peronu v České republice 6’6 bude mít příležitost reprezentovat svou zemi jako sólový amatér v týmu České republiky, který se bude snažit vyhrát jednu ze čtyř olympijských kvalifikací po celém světě, aby se kvalifikoval do finálové čtyřky. . Body na Letních olympijských hrách 2020 od 23. července do 8. srpna v Tokiu.

Zamora zahájil pátrání po cestě ze seznamu 12 lidí, kteří se loni v létě zúčastnili předního tábora České republiky U-24 v kanadské Victorii. Zamora během tábora upoutal pozornost hlavního trenéra České republiky Ronana Ginsburga, a když se letos v létě vrátil z Kochis College, dostal pozvánku na seznam 18 lidí.

„Když jsem se vrátil z Koči, naskočil jsem zpět do mezinárodní soutěže a soutěžil jsem v 18-ti soupisce ve dvou zápasech proti Finsku,“ řekl Zamora. „Cítil jsem, že to ukazuje, že mohu být s těmi lidmi, zejména v obraně, a také jsem dokázal, že na konci útoku mohu být přínosem.“

Jeho výkon v těchto hrách proti Finsku mu vynesl místo v 15členném kádru, který hrál v německém národním týmu a italském národním týmu v zápase v Německu. Zamora udělal úvodní pětku pro oba tyto zápasy, což ho překvapilo, i když jeden z mála amatérských hráčů zůstal na seznamu.

„Myslím, že jsem připraven tuto příležitost využít, nebojím se výzvy,” řekla Zamora. „V té době většina hráčů na seznamu hrála v současné době profesionálně v evropské lize nebo NBA, ale v prvních pět. Po získání šance stále dokazuji, že mohu být aktivem. “

READ  Czech Open DT: Satyan vede indickou nálož na Tribune India

Jeho práce na produkční soutěži v Německu přetrvávala u funkcionářů českého basketbalu a byl vybrán jako sólový amatér, aby cestoval do Kanady a soutěžil o místo své země na olympijských hrách.

“Vím, že mám dobrou šanci vytvořit seznam 12 lidí v posledních několika dnech tréninkového kempu, protože když hrajeme 5 z 5, jsem jediný amatér, který spadne do rotace a dívá se na zem,” “Řekla Zamora. „Je mi ctí reprezentovat moji zemi a české barvy a jsem za tuto příležitost vděčný. Budu soutěžit s týmy z týmů v našem bazénu, v současnosti NBA a nejlepších hráčů v evropských profesionálních basketbalových ligách.“

Česká republika zahájí 30. června a 1. července dvěma kulečníkovými zápasy proti Turecku a Uruguayi v rámci skupiny B. Nejlepší dva týmy ze skupiny A a skupiny B postoupí 3. července do semifinále. Ve finálovém zápase v řadě.

Vítěz tohoto finále, které se bude konat 9. července ve Victorii, postoupí na olympiádu s 12 týmy na hřišti, které již mají sedm živých kvalifikačních týmů a jako součást hřiště hostí Japonsko. Olympijská kvalifikace v Kanadě je jednou ze čtyř akcí OQT, na kterých soutěží týmy Zamora a Česká republika, přičemž její vítězové zaplňují zbývající pole pro olympiádu.

„Nejprve jsme hrdí na Patricka,“ řekl vedoucí mužského basketbalového trenéra UT Tylera Louis Wilson. „Jaká neuvěřitelná čest být vybrána, abyste reprezentovali svou zemi na nejvyšší úrovni mezinárodní soutěže. Patrick hovoří o úrovni svých dovedností, pracovní morálky a charakteru k vybudování nejlepšího 12 národního týmu. To je velký problém!“

Arisin podepsal se Zamora Patriots počátkem letošního jara po dvouleté kariéře na Cochrane College v Sierra Vista a bude mít okamžitý dopad na vlastenecký projekt, který skončil 12-10 ve zkrácené kampani 2020-21. Zamora řekl, že doufá, že zkušenosti z hraní proti některým z nejlepších na světě připraví a vyživují jeho hru před jeho kariérou UT Tyler.

READ  České restaurace se mají znovu otevřít po rozhodnutí soudu

“Především proto, že jsem byl konkurent, chtěl jsem někam jet a myslel jsem si, že mohu vyhrát,” řekl UT. Zamora odpověděla na otázku, co ho na Tylerovi přitahovalo. „Opravdu jsem si koupil mentalitu„ MY “, kterou trenér Wilson a jeho zaměstnanci i nadále kážou. Chci, aby tato zkušenost soutěžila o mou zemi a dozvěděla se o hře a využila to, co se naučím v příštích několika sezónách na UT Tyler.“

Zamora v průměru 7,7 bodu na zápas a 6,3 recykloval ve své kariéře v Cochrane. V těchto dvou sezónách vystřelil z pole 46,5 procenta a ukradl v průměru 1,8 hry.

“Toto je zavlažovací okamžik pro náš projekt,” řekl trenér Wilson. „Toto je odrazem práce, kterou jsme při náboru odvedli, a velmi mě vzrušuje. Cítím se jako hrdý otec. Jsme Team America a rádi bychom se s nimi setkali na Zlaté medaili České republiky!“

Verze vhodná pro tisk

Nedávné příběhy, které jste zmeškali