19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Český svět SPK: Batista opakuje pět nejlepších výsledků zaměřených na „dobrý pocit“ | Světová superbika

Alvaro Batista vstupuje do šestého kola mistrovství WorldSBK.

Spinard naposledy závodil na českém okruhu na mistrovství Evropy do 125 ccm (2002); “Ale tu cestu si moc dobře nepamatuji,” přiznal Batista.

S posledním upgradem v Assenu na strukturu a elektroniku jeho fireblade CBR1000RR-R bude stabilita bezpochyby nejlepším cílem Batisty.

Batista mohl dosáhnout podobných výsledků v předchozích dvou závodech, nicméně nehody v obou zanechaly mužstvo HRC bez bodů.

“Minulý závodní víkend byl výstup do kopce, ale byli jsme schopni postupně zlepšovat náš výkon a výsledky tím, že jsme dobře pracovali na systému motocyklu, zejména na straně elektroniky,” dodal Batista.

“Chceme začít tam, kde jsme skončili, a pokračovat do první pětky od pátečního rána.”

„Podívejme se; většinou jde o nové tratě pro superbiky a my se snažíme po Assanu dosáhnout pokroku. Před mnoha lety jsem závodil na mistrovství Evropy 125 ccm (2002), ale systém tratí si moc dobře nepamatuji. Některé body, jako první kuře jsou velmi rychlé.

„Každopádně všichni potřebujeme chytit stopu a najít naše tipy a doufám, že se mi bude dobře pracovat se svým týmem, najdu dobré pocity a na této stezce pojedu své CPR.“

READ  „Žádný konec v nedohlednu“ inflaci na českém trhu s bydlením