16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Český moravský benefiční fond se připojil k Central Texans

Týden poté, co se jihomoravskou částí České republiky přehnal smrtelný hurikán, Texans pracují na poskytnutí pomoci.

Nadace SPJSD v chrámu začala shánět peníze na zasílání Českomoravského benefičního fondu potřebným.

Cílem je vyzvednout 25 000 $ do 14. srpna, ale dary budou přijaty poté. V této oblasti České republiky najdete mnoho středoameričanů českého původu.

„Jako Texans českého původu existuje hluboká a trvalá potřeba být integrován do naší české vlasti,“ řekl prezident SPJST Brian Vanisek. „Český moravský benefiční fond nám pomůže navázat toto spojení. Zůstaneme v kontaktu s našimi přáteli a kontakty v regionu.“

Komunikace mezi těmito různými částmi světa byla sdílena více než jednou. Není to poprvé, co byla poskytnuta pomoc mezi Českou republikou a Texasem.

V roce 2013 poskytlo české ministerstvo zahraničí západnímu městu téměř 000 200 000 na rekonstrukci po erupci západních hnojiv. V roce 2017 zaslalo české ministerstvo zahraničí v reakci na hurikán Harvey více než 30 230 000 vysídlených rodin v texaském LaGrange.

Jednotlivci a organizace, kteří chtějí přispět, mohou poskytnout daňově odečitatelný dar: Českomoravskému benefičnímu fondu c / o Nadaci SPJST; Poštovní schránka 100; Temple, Texas 76503.

Dary lze poskytovat také prostřednictvím Facebooku prostřednictvím Českomoravského benefičního fondu. Nadace SPJST je nezávislá nezisková organizace 501 (c) 3, která podporuje projekty, které obnovují hodnotu, zejména ty, které zahrnují českou tradici a kulturu.

READ  Přiblížení Zlína: Do zahájení kvalifikační zkoušky ERC zbývá pouhých 20 dní a naučte se 20 faktů.