19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Český dekor Adam Hellsett přináší na tacoskou olympiádu silný knír – NBC10 Philadelphia

Český dekor Adam Hellselet bojuje o medaili na olympiádě v Tokiu, ale podle internetu už získal zlato svým epickým knírem.

Hellsett, který závodí v mužském desetiboji, bude ve středu závodit na 100 metrů.

„Možná předtím, než sem přišel s tím knírem, přivázal poctivou pannu na železniční trať,“ řekl Tim Hutchings, analytik NBC pro atletiku.

Hellsettův účes na obličeji, více než trend. Řekl samozvaný historik Světová atletika V rozhovoru pro rok 2020 začal rozvíjet pohled před stoletým výročím České republiky.

V roce 2018 naše země oslavila 100 let jako republika, takže jsem chtěl pěstovat knír, který v té době nosili. Moji přátelé to nenáviděli, takže to miluji! ” řekl.

Adam Hellselet České republiky se stává 16. atletickým mistrovstvím světa IAAF.  11. 2017 a na olympijských hrách v Tokiu v srpnu.  4, 2021, soutěžící vpravo.


Getty Images

Adam Hellselet České republiky se stává 16. atletickým mistrovstvím světa IAAF. 11. 2017 a na olympijských hrách v Tokiu v srpnu. 4, 2021, soutěžící vpravo.

Jeho láska k historii vedla společnost Hellsett a jeho tréninkové partnery ke spuštění v roce 2019 Decathlonpedia.com“Encyklopedie zdrojů pro mladé sportovce o historii a lidech spojených s atletikou” objevovat příběhy nejlepších sportovců na světě “.

Uživatelé sociálních sítí mezitím na sociálních sítích poznamenali, že Hellsettův „slavný“ knír si zaslouží olympijské uznání.

„Adam Sebastian Hellsett zkroutí svůj knír před každým pokusem získat z vašeho počítače požadovanou úroveň nasazení,“ napsal. @decathletesofeurope.

Hellsettův syn šel do akce s knírkem a hrál si s pohledem na řídítka nakresleným pro výběr fotografií „Daddy and I“.

Chcete -li vidět Hellsettův knír aktivní, sledujte akci Men Decathlon Discus ve středu večer v 8:50 na ET nebo NBC Streamujte to zde živě.

Zisk olympijské medaile je splněným snem mnoha sportovců, ale s obrovskou odměnou – podle toho, ze které země pocházíte.

READ  Kvalifikace mistrovství světa 2022 Belgie vs Česká republika Živý přenos: Sledujte online, televizní kanál, otevírací doba