16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

České hokejové stadiony přidávají kamery Sportway AI

MLP automatizuje Draft League, Appalachian League Broadcast s Pixellat

Vydáno

Joe Lemaire

Poskytovatel automatizace vysílání Major League Baseball Pixellet uzavřel smlouvu na nahrávání a streamování her ve dvou amatérských kolech přidružených k lize – nové MLP Draft League a Appalachian League pro vysokoškolské hráče.

Pixellet, Který má kolektivní smlouvy Národní federace středních škol A ESPN pro bezpečnost univerzitního sportu„Používá umělou inteligenci k vytváření vysílání bez lidského zásahu.

Společnost se sídlem v Tel Avivu nainstaluje více kamer na každé ze 17 míst v draftu a v Appalačských ligách. Jeho algoritmy počítačového vidění mohou detekovat herní situace a sledovat akci, přibližovat, posouvat a nyní podle potřeby měnit úhly. Pixellet se dříve spoléhal na řešení pro jednu kameru.

„Jsme rádi, že se dozvídáme, že náš nový technologický pokrok – plně automatizovaná výroba z více úhlů – bude sloužit budoucím hvězdám Major League Baseball,“ řekl David Shapiro, prezident Pixellet North America. „Baseball je složitá filmová hra, a proto je její výroba obvykle nákladná. Nové víceúhlové řešení společnosti Pixel přepíná mezi fotoaparáty pomocí AI a vytváří tak poprvé zážitek ze sledování v televizi bez jakéhokoli operátora.“

Fanoušci mohou sledovat hry živě a na požádání na stránkách Draft League a Appalachian League. Trenéři a skauti mají přístup k podrobným statistikám a funkcím prostřednictvím webu pro analýzu videa Witswap Pixellet byl zakoupen v prosinci 2019.

V posledních dvou letech M.L.P. Upravil své malé ligy A pomohl uspořádat nové vitríny a ligy pro amatérské hráče. Do tohoto roku byla Appalachian League klasifikována jako nováčkovské kolo, přičemž každé právo bylo přidruženo k klubu MLP, ale nyní je letní sérií pro vysokoškolské hráče. Zahájena draftová liga Ve spojení se zprávou Pre Baseball„Nový podnik otevřený výzvou k zaslouženým příležitostem.

READ  17 hráčů si vybere rozhodčího; Blázen podepsán v České republice