19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

České festivalové dění se o víkendu vrací do Wilburu Místní zprávy

Česká metropole Spojených států se tento víkend připravuje na 60. výročí Wilburského českého festivalu s přibližně 30 000 účastníky.

Dobrovolníci, organizace a místní podniky se již připravují na čtyři dny jídla, hudby, tance a další zábavy, která postihne město s přibližně 1880 lidmi, zejména proto, že akce byla loni zrušena kvůli epidemii Govt-19.

“Rozhodně to ovlivnilo Wilburovu ekonomiku … a protože loňský rok byl epidemický, hledáme letos větší skupinu. Myslím, že se lidé snaží dostat ven. Myslím, že letos budeme zaneprázdněni,” “řekl Terry Chestock, prezident Wilburova Nebraska Sex.

READ  Nová data potvrzují nedostatek dětských lékařů v České republice - Brněnský deník

Shestock uvedl, že není známo, kolik koláží vyrobených více prodejci se spotřebuje během prázdnin.

Katolická církev sv. Václava se chystá prodat kolosy, zatímco první evangelická luteránská církev a sjednocená metodistická církev plánují v průběhu večera pomoci shromáždit tradiční české večeře pro kongregaci.

Podle Frankova udírny na Třetí ulici majitel Scott Howell řekl, že hraje podle ucha na to, kolik jídla si každý den připraví. Frank prodává sortiment masa, sýrů a samozřejmě koláží.

„Colachev točíme každý den čerstvý, takže je nebudeme dělat předem … Jsem si jistý, že co se dá vytěžit z českých dnů, jsou to církve a všechny místní organizace. Je to jediný čas, kdy to dokážou druh peněz. Je to pro mě trochu jiné. Byl jsem otevřený celý rok, “řekl Howell.