19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Česká vesnice / New Bohemia Main Street District dává nový život historické oblasti

Uvězněni v srdci Cedar Rapids najdete laskavě známou čtvrť Česká vesnice / New Bohemia Main Street.

Po hospodářském poklesu v roce 2008 a katastrofické povodni byla v roce 2009 založena Cedig Village / New Bohemia Main Street District, aby pomohla oživit a vdechnout nový život této historické oblasti cedrových peřejí, která od té doby zaznamenala obrovský růst a omlazení.

Abby Huffová, výkonná ředitelka okresu Česká vesnice / New Bohemia Main Street, vybízí Iowany, aby do této čtvrti cestovali. “Je to místo, kam musíte jít do čtvrti, kam chcete jít, ale nechcete jít příliš daleko – místo, kde najdete jedinečné malé firmy, které nikde jinde nenajdete,” říká.

Česká vesnice / čtvrť New Bohemia Main Street vznikla v roce 2009 a od té doby se ohromně rozrostla a oživila.

Procházejte se po čtvrti a nenechte si ujít zajímavé a vybrané obchody, díky nimž je čtvrť Česká vesnice / Nové Čechy jejich domovem. Corner Store Apothecary (1612 C St. SE), nezávislé knihkupectví v rodném městě, nabízí něco pro každého v této oblasti. Nebudete chtít nechat ujít trh Newbo City Market (1100 3rd St. SE), dynamický veřejný prostor v srdci okresu Nové Čechy. “Newbo City Market je jedinečný podnikatelský inkubátor s více než 20+ začínajícími podniky. Jsou to komunitní centrum, kde se můžete často setkávat s přáteli a užívat si atmosféru,” říká Huff.