22 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Česká start-upová ohnivá koule již získala na mobilním telefonu Dragon’s Lyre 20 milionů korun

Před rokem byli úspěšní na Kickstarteru, kde získali své první investory od fantastických investorů, a letošní český ohnivý start se nezmenšil. 25letý designér John Rose tvrdí, že vyhrál další miliony korun za mobilní verzi světově proslulého Dungeons & Dragons, falešného modelu slavného draka České republiky a testovaného tisíci vojáky.

Každý, kdo hrál Dragon Lie, ví, že se jedná o klasický stůl, pro který potřebujete nejen určité funkce, ale také znalost obecných pravidel, abyste se mohli plně ponořit do této hry fantasy hrdinů. Jelikož se jedná o hru, která často trvá hodiny, rozhodl se John Roose, který se dobře zná, pokusit se zkombinovat tu nejlepší klasiku s moderní technologií, aby hru zjemnil.

Už padesát let lidé hrají dungeony a draky, protože je to hra s nekonečnými možnostmi. S tím můžete dělat cokoli. Máte skvělá dobrodružství s přáteli, kteří jsou vždy jiní. Tato hra je sociální a učí lidi pracovat jako tým. Pracujeme na zjednodušení a upřednostnění konceptu mobilních zařízení, “ Zakladatel vysvětluje Ohnivá koule Jane Rose.

Mobile Dungeons & Dragons upoutá pozornost od začátku. Startup Fireball založil v roce 2019 mladý designér, který se k němu připojil loni Kickstarter dokázal zapůsobit na obecné herní publikumObdržel téměř 1,6 milionu korun a investoři jeho vizi věří. Na začátku komunity Poslal miliony korun Zee Hlavenkovi a spoluzakladateli Kiwi.com Oliverovi DlowoviPak se staly více a nyní k nim byla přidána nová jména.

Mobilní aplikace Fireball pro hraní dungeonů a draků

Foto: Fireball

Jedním z jeho dalších cílů je najít novou domácí truhlu ohnivé koule, následovanou Ventures Stojí se svým spoluobčanem buržoazním Davidem Shikou. Posledním tématem bude John Ilovsky, spoluzakladatel hry Pete Sauber, který se specializuje na virtuální realitu. To se již prodalo více než 4 miliony kusů. Společně investují více než 10 milionů korun do nového investičního kola v mladé společnosti.

READ  Česká republika ve skupině B porazila Německo 2: 0.

Fireball již získal celkem 20 milionů dolarů, včetně předchozích investic. „Jsme rádi, že David Cisco a John Ilovsky reagovali na tento projekt. Jejich zkušenosti nám pomáhají posunout se vpřed s ohnivou koulí.“ Komentář k získání dalšího kapitálu od Jean-Rosie. Díky těmto investicím bude postupovat také vývoj úspěšné mobilní aplikace testované na alfa verzi.

Ve verzi alfa Fireball již otestoval 3 000 testerů, většinou ze Spojených států, a dostali nadšenou odezvu, uvedl předseda společnosti. “Jedná se o nový koncept v oblasti mobilních her.” Vydali jsme se na neprozkoumanou cestu a hodně jsme se naučili. “ Díky nové investici souhlasí John Roose s rozšířením komunity dungeonů a draků v západních zemích a do aplikace přidal další funkce.

“Některé investice se dokončují dlouho, jiné jen pár minut. Fireball je druhý případ. Mně stačilo vidět tým, několik čísel a produktů. Okamžitě bylo jasné, že bych měl takový zajímavý projekt podpořit.” . Existuje mnoho takových na mobilních zařízeních. “Velmi vzácné, to je určitě škoda. Doufám, že Fireball najde věrné hráče, kteří dělají úžasná dobrodružství.” John Ilavske si je jistý.

David Davidka, který pracuje v Purpose Ventures Fund, také velmi vyznává místní herní průmysl. Po sázení spusťte Akomanko A Další domácí společností je Encapate Krátkodobá investice již třetí. I v mobilním světě najde Shika v ohnivé kouli smysl, že hraní Dungeons & Dragons posílí sociální vazby.

„D&D není o hraní proti sobě nebo o„ zabíjení času “klepáním na padlé kostky. Jde o hraní a usnadňování. Uvedl David Cisco.

John Rose je spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Game Startup Fireball

Foto: Fireball

V současné době vyvíjí zkušený mobilní „Dragon“ deset zkušených hráčů ze společností jako Bohemia Interactive, Cushion, Fitfi nebo Spasono, často označovaných jako Dragon’s liar a podobné hry. Roose pracoval na tvůrcích příspěvků a databází nebo na Dotrip, kde stejně jako Fireball pracoval na vytváření uživatelských rozhraní. Nyní hledá další kolegy, protože chce pracovat na vývoji umělé inteligence.

READ  Skotsko 0-2 Česká republika, Polsko 1-2 Slovensko a Španělsko 0-0 Švédsko

Nyní hrají ohnivou kouli, mistra umělé inteligence zvaného Lord of the Cave, anglického Dungeon Master, který je podstatnou součástí celé hry a ovládají ji. V budoucnu by umělá inteligence mohla tuto roli dokonale zvládnout, pokud by celé dobrodružství bylo možné vytvořit samostatně, ale místní vývojáři zde ještě nejsou.