30 července, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Česká republika získala čtyři juniorské a 23leté tituly ve slalomu světa v kanoi

Česká republika získala v den zahájení Mezinárodního mistrovství světa v kánoi juniorů a do 23 let ve Slovinsku čtyři zlaté a tři stříbrné medaile z týmových akcí.

Kánoe zvítězila ve třech ze čtyř finále a ve finále zvítězil tým kajaků mužů do 23 let.

Hostitelská Slovinsko byla další nejlépe fungující zemí a získala dvě zlaté medaile.

Mezi českými vítězi zaznamenal ženský juniorský kanoistický tým čas 1 minuta 40,61 sekundy.

V divizi do 23 let byli o více než sekundu rychlejší než vítězný tým.

Juniorský tým skončil téměř o 20 sekund před Německem.

Francouzský hráč kriketu Romane Brigand pomohl svému týmu obhájit zlatou medaili na turnaji K1 žen do 23 let.

Ve stejném duchu loni Brigant získal zlato na mistrovství světa ICF a byl členem týmu K1 do 23 let, který získal zlato v roce 2019 v Krakově.

Ženský juniorský tým K1 získal zlaté medaile pro Německo, zatímco juniorský tým mužů získal zlaté medaile ve Slovinsku a na kanoích mužů do 23 let.

Je to popáté, co Slovinsko získalo zlato v soutěži juniorských týmů K1 mužů.

Stříbrná medaile pro Českou republiku v juniorském závodě žen K1 následovala po pozoruhodném rekordu v umístění na pódiu v 18 z 20 mistrovství světa na této akci.