16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Česká republika se nezaměřila pouze na chorvatský „mozek“ Luka Modrič

Český obránce Ondrej Selustka je přesvědčen, že tým by neměl dovolit, aby se jejich jediným zaměřením ovládl „mozek“ chorvatské strany Luka Modrič, když v pátek v Hamptonu čelí národům.

Chorvatsko poskytne odpověď po porážce Anglie 1: 0 ve Wembley v úvodním zápase Euro D skupiny D, zatímco český lid by si mohl zajistit místo výhrou tím, že v pondělí ve vyřazovací fázi porazil Skotsko.

Uvidíme, kdo bude hrát s Modričem ve středu zálohy. Madio Kovacic z Chelsea bude usilovat o další začátek útoku a Chorvatsko chce pokračovat v útoku.

I když se zdá, že všechno protéká mužem Realu Madrid Modričem, který byl jmenován hráčem roku 2018 FIFA pro muže za vedení své země ve finále mistrovství světa, Celestka si je vědoma, že Chorvatsku hrozí celé hřiště.

„Luca Modric je duchovním dítětem jejich hry,“ řekl obránce Sparty Brock.

“Získává hodně míče a snaží se uvolnit od hráčů, kteří ho zastupují, ale nejde jen o něj.”

„Viděli jsme další útočící fotbalisty a všichni jsou na nejvyšší úrovni.“

Celestka na tiskové konferenci na www.uefa.com dodala: „Musíme je dobře uzavřít, mít pevnou doménu a zodpovědně provádět veškerou obrannou práci.

„Pokud postavíme náš scénář proti Skotsku, máme také šanci proti Chorvatsku.“

Po pondělním vítězství odletěl český tým zpět do Prahy, včetně dvojníka Patricka Schicka – včetně ohromujícího vteřiny z velké vzdálenosti – který umlčel Dortonovu armádu.

Chorvatský obránce Dejan Lowren doufá, že bude mít i nadále problémy s koleny, ale nebude k dispozici, protože Rangers budou i nadále zvládat problémy s bolestmi zad Borna Paricic.

Záložník Chorvatska Nikola Vlasic očekává, že český tým nebude schopen dosáhnout remízy, přestože jsou oba týmy v tak velkém pořadí.

„I když Česká republika vyhraje první zápas, bude to vítězství,“ řekl Vlasic na tiskové konferenci.

READ  České festivalové dění se o víkendu vrací do Wilburu Místní zprávy

“Jsou to eura – chcete vyhrát každý zápas, chcete se osvědčit.”

„Je velmi důležité vyhrát tuto hru, protože je velmi obtížné jít na poslední zápas s vědomím, že musíte vyhrát. Máme kvalitu, myslím, že ji ukážeme.“