16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Česká republika se neobejde bez Ruska, zatímco Moskva nepotřebuje Prahu – zákonodárce – svět

PRAHA 12. července / ÚLOHY /. Rusko nepotřebuje Českou republiku a Rusko nepotřebuje Českou republiku. Vrbetice, první místopředseda Sněmovny reprezentantů Republikánské komory (dolní komora), vůdce Komunistické strany Čech a Komunistické strany Moravy (KSCM) Voztek Philippe v pondělí pro internetový parlament řekl, že Vrbetice incident údajně souvisel s ruskými zpravodajskými službami.

„My (Česká republika – DOS) Rusko potřebujeme, nepotřebujeme k tomu ani trochu,“ řekl politik. To, co KSCM očekávala a varovala od začátku „Vrbetického“ šílenství založeného na důkazech, se stalo bolestivou realitou. [in connection to the Vrbetice incident]„Neexistují důkazy o vydání mezinárodního zatýkacího rozkazu. Čeští podnikatelé ztrácejí v Rusku miliony kontraktů. Místní [Russian] Obchodní partneři se od nich vzdalují, “vysvětlil.

Sdružení českých podnikatelů jsou pobouřeni stavem česko-ruských vztahů. Český dům sponzorovaný Velvyslanectvím republiky, které působilo jako prostředník uzavřených ruských obchodních partnerů v Moskvě, vyzvalo k vytvoření samostatného českého podnikatelského centra v ruském hlavním městě. Jak však zákonodárce trval na tom, není jasné, zda chce Rusko po protiruských akcích znovu spolupracovat s Českou republikou.

Hlavní místo českých společností na ruském trhu zaujímají společnosti z jiných zemí EU. “[One has] Platit za nesmysly. Tohle všechno [Czech] Občané zaplatí [higher] Daň. Zrada národních zájmů by měla být potrestána ve vězení. Budoucí vláda je možná [of the Czech Republic which will be formed following the October 8 and 9 parliamentary election this year] Bylo by odvážné to udělat, “uvedl zákonodárce.

V dubnu české úřady údajně v roce 2014 odpálily výbušniny ve skladu munice ve vesnici Virpedis ve východní části země a zabily dvě osoby. Česká republika vykázala 18 ruských velvyslanců, o nichž se říká, že jsou „ruskými úředníky zpravodajských služeb“. Ruské ministerstvo zahraničí se proti tomuto kroku rozhodně postavilo a oznámilo to 20 zaměstnancům českého velvyslanectví v Moskvě. Jak tvrdila mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zakharova, za posledních sedm let neexistoval žádný precedens ani důkazy, které by obviňovaly Prahu z účasti Ruska na incidentu ve Vrbeticích.

READ  Nové doklady totožnosti vyžadované pro občany třetích zemí - imigrace