16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Česká republika Govt-19 – Brenza Latina dostává první odškodnění

Radiobrock International poukázal na to, že fond EU NextGeneration, který se zavázal financovat 41 regionálních a národních projektů v rámci komunity, tentokrát zahrnoval million்லியன் 800 milionů pro českou vládu.

Tímto způsobem je země mezi 16 lidmi v regionální organizaci, která těží z finanční pomoci. Evropská komise, exekutiva EU, uvedla, že kompenzace bude stát až 100 procent.

V roce 2020 si místní noviny připomněly, že v souvislosti s bojem o zastavení vývoje epidemie byly zastaveny výrobní činnosti, aby bylo zaručeno přísné uvěznění pro národní ekonomiku.

Česká republika zaznamenala pokles pozitivních případů Govt-19 za poslední 2 týdny, do konce loňského března bylo hlášeno 32 000 případů za jediný den.

Ministerstvo zdravotnictví poukázalo na to, že nyní je o něco vyšší, přičemž za 24 hodin bylo hlášeno 157 případů, oproti 39 v minulém týdnu ve srovnání s pondělkem.

Vláda to však považovala za kontrolu epidemiologické situace, přičemž pouze 59 z přijatých do nemocnice bylo diagnostikováno s uvedenou chorobou, 7 z nich bylo ve špatném stavu, přičemž počet případů byl 6,5 na lakh.

Počet obětí v České republice vzrostl z 30 298 od února 2020 na sedm minulý týden na více než 1,67 milionu u 10,4 milionu obyvatel epidemie.

pgh / lcp

READ  „Šedý muž“ režíruje zahraniční produkce v Praze