22 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Česká nejnovější ERC nadějná Stridesky – FIA ERC

Podívejte se na nejnovější nadějnou ERC Strytsky

FIA míří na mistrovství Evropy v rally, aby se setkala s nejnovější vycházející hvězdou České republiky Dominicem Stedeskou a aby rozvinula své zkušenosti na mezinárodní úrovni.

21letý bývalý Carter dělá tříkolovou ERC chutnou kampaň na டா koda Fabia R5, do které se přihlásil ACA டா koda Vanak Motorsport v nabídce českého mistrovství.

Počínaje letošní Rally de Roma Capitol bude Stadeske soutěžit ve svém domácím turné ERC ve dnech 27. až 29. srpna a také v Maďarské rally, která je naplánována na 22. až 24. října.

“Jsem tak nadšený, že začínám v Římě,” řekl Stadeske a dodal, že ho bude spolurežírovat folklorista Zi Hovorka. “Na začátku sezóny jsme neplánovali brzy startovat na ERC, ale věci šly rychle a po několika dobrých výsledcích jsme se rozhodli soutěžit v Romech. Toto je můj první závod ERC a můj třetí mimo Českou republiku. Zkusím to těžké, ale chceme získat více zkušeností s vozem Rally 2 a zlepšit naši rychlost. “

Steteske debutoval v ERC na českém mistrovství počítajícím celkově druhým v Čechách, pátém výjezdu v automobilu Rally 2, když byl vybrán do týmu ஸ்க koda Motorsport.

“Byla to pro nás skvělá příležitost,” řekl Stetske. „Projeli jsme hodně kilometrů a postavilo nás to do pozice. Úroveň konkurence na ERC je velmi vysoká. [however]. Existuje mnoho rychlých jezdců se zkušenostmi z mistrovství světa v rally. Bylo by hezké vidět naše časy vedle nich. “

Společnost Steteske dnes (ve středu) uzavře své produkty Rally de Roma Capital jednodenním testem.

Kdo je Dominic Stadeske?
Po absolvování motokáry pochodovalo Stetske v roce 2018 a v následující sezóně vyhrál český titul Opel Adam Cup. Výkonem postoupil na Peugeot 208 R2 v roce 2020, ale kvůli omezením Covit-19 se nedokázal vyrovnat s plánem akcí, které plánoval. I přes své omezené zkušenosti absolvoval Steteske v této sezoně Rally 2 a okamžitě se prosadil třemi až pěti místy v českém šampionátu, jeho továrna சாலை koda fungující na jeho vylepšené Fabii Rally 2 Evo na starou specifikaci ஸ்க koda Fabia R5 na jeho Rally Bohemia plošina. Jeho kampaň ERC provádí Jaroslav Vanak, bývalý hlavní mechanik Roman Cresta ve společnosti. Koda Motorsport, ACA koda Vanak Motorsport.

READ  Česká hvězda uvádí čtyři dobré důvody, proč je West Ham letos v létě „na něm“