19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Česká hvězda uvádí čtyři dobré důvody, proč je West Ham letos v létě „na něm“

Zprávy o tom, že mladík Sparty Brockové Adam Hlosec má zájem podepsat West Ham, se zvýšily po jeho senzačním čtyřgólovém vystoupení v sobotu odpoledne.

Osmnáctiletý mladík se v letošní sezoně s výkonem ve Spartě obrací vzhůru a svou pověst dále posílil. Seřadil za Českou republiku a v 23. a půl minutě dal ve Fortune Lize čtyři góly proti Brnu. Křídlo zachytilo jeho stranu 6: 1 v přestávce v deváté, 14., 26. a 32. minutě.

Sparta si ho velmi váží a klub se po zápase vydal na Twitter. Oficiální twitterový účet Sparty vtipně tweetoval: „Toto [Erling] Holland baby new holocaust “.

V poločase byl nahrazen a po přestávce na stadionu Ledna neuvěřitelně neměl žádné další góly. Nejprve byla připojena kladiva Halosec Vydáno 90 minut Zdá se, že v dubnu jejich zájem přetrvává.

Francouzský novinář Salim Banglali komentoval možnost přesunu na východní cíp po své čtyřnásobné stávce. Zdá se, že David Moyes se více zajímá o Alexe Crawla.

Host RMC Sport tweetoval: „Z tohoto důvodu West Ham nad ním zcela ovládá Suzeka a Kufla (a Čecha z Moskvy Alexa Krála).“

Přestože byl holocaust obrovským mužem útočné síly Sparty, nastřílel v letech 2020–2021 15 ligových gólů. To je po získání sedmi běhů z posledních 34 her.

Halosek může osvětlit londýnský stadion

S Jessem Lingardem Návrat do Manchesteru United„Bude pokračovat v lovu, aby toto léto pozvedl útočné oddíly Kladiv. Mnoho hráčů je propojených a teprve se uvidí, jestli půjdou pro mladíka nebo zkušenějšího hráče.

I přes návrat branky bylo zřejmé, že Hlosek nebyl útočníkem a že lidé z Londýna by měli tuto mezeru zaplnit. Ale mohl by být hráčem, který v nadcházejících letech (snad) vyhraje fanoušky z jejich míst.

Po svém boku má mládež, hraje také za Spartu a objevil se v Evropské lize. Být soudruhy Tomáš Soosek A Vladimír Koufal Pokud se zaregistruje, pomůže to klubu uklidnit jeho přechod.

READ  45. ročník českého festivalu South Central Nebraska se připravuje

Thomas Suzek Team Doc

Mladík byl vybrán na pozdní mistrovství Evropy letos v létě. To by byla dokonalá příležitost zapojit se do výkladní skříně pro případné přemístění.

Zmínil se také o Liverpoolu V kontaktu s mládeží. Sparta věří, že je dobré vidět, jak se jeho hodnota zvyšuje před každým tahem.

Přečtěte si více: West Ham vede pozitivní rozhovory o přistání 14 milionů záložníků před eurem