16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Celkový holandský kolaps: Bezhlavé Nizozemsko poražené podle pohlaví Euro 2020

FPo Aswellu, Nizozemsko 2021. Bez ohledu na celkový fotbal: Jedná se o celkový pokles. Nejde jen o jednoduchý pád, ale můžete vidět, jak se to děje před vámi v reálném čase, jako ošklivý pád čelisti, zpomalená dopravní nehoda.

Všichni Regal Wim a Pep byli během rány přeměněni na oranžového světlice barvířské, když nizozemský tým z budapešťských bloků vyřadil v druhé polovině Mathiez de Lict.

Dáma byla nejzaslouženějšími vítězi. Jak žádoucí, inteligentní a dobře organizovaný tým jsou. Nyní mají čtvrtfinále. Ale okamžik o Holanďanech, scéna skutečného kolapsu, panický strach. Vítejte v anatomii láhve.

Dosažení této fáze soutěže vyžaduje něco a poté se vytvoří tento druh stánku ve vzduchu. Ale mezi 54. a 68. minutou se Nizozemsko v Budapešti jednoduše zhroutilo, protože důsledná bezgólová hra se proměnila ve svět klopýtnutí, záhybů a paniky.

De Lict může být komplikovaný fotbalista. Často je vidět, jak si utírá, utírá a popadá košile. V 54. minutě se k němu dostal Patrick Schick, který si zahrál míč. De Lict klopýtl, uklouzl a potom se nemohl rychle vrátit.

Právě na místě, kde byly umístěny tyto jedinečné rámečky závěrky, pocítil De Lict okamžik odchodu od něj. Čerpal stehna a mnul si ruce o úlovek, spadl na míč a chytil ho rukou.

Dělat to během období VAR je absurdní věc. Žlutá karta vzkvétala a poté byla po testování na obrazovce vylepšena na rovnou červenou barvu. S T-Lickem nedotčeným měl Shik jasnou šanci skórovat, s úmyslem oklamat soupeře, který se dostal lépe než on.

De Lict narušil hřiště. Pokud jde o obránce ve výši 67 milionů dolarů, má zjevnou slabost ve svém základním atletickém stylu, kterému fotbalista zcela ovládá, pokud ho nepožádáte o velmi rychlý návrat.

Až 10 mužů se Holanďané v podstatě zhroutili. Nikdo nepromluvil, nikdo neshromáždil tým. Nikdo neštěká rozkazy. Místo toho se jednoduše zmenšily z okamžiku na okamžik. Týmy, které jsou lidskou bytostí, je třeba zbytečně chránit a neexistuje žádné pravidlo, které by okamžitě pádlovalo do láskyplného života. Ale tohle udělal Hollande, skupina zmatená utrpením.

Holanďané byli uvězněni, neschopní projít, neschopní pohybovat se nahoru silnou, svalnatou bílou zdí před nimi. Nikdo nechce míč. Žádné bezpečné místo, kde odpočívat.

Nakonec se stalo něco strašného. Morton Stecklenberg, ovlivněný tímto bílým šumem, narazil na nízký kříž kolem svého vlastního stanoviště. Čeští fanoušci za ním se zmocnili již sdíleného hluku, řvali, škádlili a vyhodili ze vzduchu, co bylo jasně řečeno o tom, co se stane.

Krátce nato, s přímým volným kopem, Checkers systematicky skóroval. Byl to dobře provedený, bizarně ponižující gól, když Tomáš Glass mířil míč přes šestimetrovou krabici do jakési plážové volejbalové košile, která hrála nizozemskou obrannou zkázu. Odtamtud to bylo krásně řezané Thomasem Holesem.

Slovo v dírách, kteří měli úžasnou hru. V úvodních výměnách hrál velmi hluboce ve středu pole, přičemž dáma měla v podstatě bekhend pro pět mužů. Bylo to drsné, trapné, dobře propíchnuté a přilákalo to rané bodnutí od nizozemských útoků.

Do hry vstoupil tým Franka de Boera z bezstarostné a veselé energie, přestože Nizozemsko ještě musí hrát tým, který je potrestá. Ulice Budapešti byly před zápasem přeplněné bouřlivým, jódujícím a veselým bahnem. Začali jako tým běžící v té extázi.

Memphis DePay se probudil čtyři minuty po svém prvním krátkém otočení. Jeho role v tomto nizozemském týmu je vpřed, což lze nejlépe popsat jako cílevědomého běžce nebo pokročilé schopnosti Kaddáfího. Tady však po blikání vybledl.

Frankie de Zhang chvíli hrozil, že hru rozběhne. De Zhang byl tak šťastný, že viděl, že hazardní hráč, rákos ohnutý ve větru, se neobtěžoval ležet na trávě. Někdy v plném proudu vypadá téměř jako parodie na Holanďany, falešná totální fotbalová replika v nějaké špičkové genetické laboratoři mimo Amsterdam.

Češi však byli nečinní, schovávali se, dychtivě se vyrovnávali a poté zahájili vlastní přepážky. Tomáš Soosek chvíli následoval De Jonga, uzavřel své místo a uzavřel své úhly. Přilehlé vypadaly jako studie lidských druhů: štíhlý princ a kontrolor jeho svalu. Ale Suzek je opravdový řemeslný fotbalista a podařilo se mu tuto nabídku snížit. De Zhang vybledl. Holanďané šli na polovinu času.

Horečka: Zaregistrujte se a obdržíte náš každodenní fotbalový e-mail

Pak se zdálo, že ten slavný bolestivý úpadek, úpadek, který lze číst na tvářích, zpanikařený průchod, de Boerovo zakopnutí, dosáhl svého vlastního konečného bodu.

Když zbývalo 10 minut, Nizozemsko se znovu nepodařilo vypořádat se s vysokým míčem, který se znovu odrazil od Holmesova běhu a najednou se změnil na vyčnívající postavu s hlavami. Když viděl, že jeho dotykový shik není označen, přetáhl míč domů se šťastnou intenzitou. Češi vyvinuli nátlak a našli nepřítele, který vedl jako slabá cvočková zeď.

READ  Chorvatsko vs Česká republika: Euro 2021 Forecast, Kick Off Time, Group News, Location, h2h, Contradictions