19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Bliskova mezi konkurenty za pronásledování české nepolapitelné majorky na US Open

21. srpna 2021; Mason, O, USA; Carolina Bliskova (CZE) podává míč ve svém semifinálovém zápase s Jill Deachmanovou (bez obrázku SUI) během Western a Southern Open v Lindner Family Tennis Center. Povinný kredit: hra Susan Mullen-USA Today

26. srpna (Reuters) – Carolina Blisková doufá, že se po povzbudivých výsledcích pro bývalou finalistku New Yorku vrátí na tvrdý kurt US Open, aby zlomila její grandslamovou kachnu.

Čech je jednou z pouze vybrané skupiny, která dosáhla vrcholu světového žebříčku, aniž by vyhrála velkou skupinu, a chtěla by jít ještě o krok dál, než aby si v roce 2016 vybojovala své druhé místo na splachovacím trávníku.

Když Bliskova minulý měsíc kandidovala na finále Wimbledonu, ovládla soutěž díky rostoucím službám a bodavému úderu, ale v boji o titul proti Ash Party neuspěla.

Devětadvacetiletá dívka, která vydržela až do letošního ročníku major, prohrála s Camillou Giorgiovou ve finále Montrealu, než prohrála s Jill Teachmanovou v Cincinnati, ale Bliskova řekla, že je ráda, že může hrát svůj nejlepší tenis.

„V praxi se můžete cítit úžasně, ale vyhrávat zápasy je úplně jiné … Jsem ráda, že jsem našla způsob, jak získat tento rytmus,“ řekla Blisková, která v Hillcourt získala 10 ze svých 16 singlových titulů. .

“Cítím se ve své hře dobře … (US Open) Mám spoustu dní na start. Jsem rád, že jsem zpět v New Yorku, protože minulý rok nebyl úplně jako New York,” dodal s odkazem na zápas, který se konal bez účasti fanoušků.

Jennifer Brady a Coco Coff budou mít na starosti místní věřící a mohou očekávat silnou podporu ve dnech zápasů, přičemž Americká tenisová asociace umožňuje plnou kapacitu fanoušků na dva týdny od 30. srpna.

READ  Euro 2020: Patrick Schick po mnoha letech čekání konečně vydal pro Českou republiku dalšího kluka

Světová č. 14 Brady ukázala svou třídu postupem do semifinále loňského turnaje a poté vstupem do finále 2021 Australian Open, kde podlehl Naomi Osaka.

Sloane Stephens, šampionka z roku 2017, vyvěsí vlajku pro Američany stejně jako Jessica Begula.

Victoria Azarenka, další veteránka se zkušenostmi na US Open, skončila ve svých třech newyorských finále v roce 2020 na posledním místě a touží dokázat, že dvaatřicetiletá Běloruska má stále co dělat.

Zpráva Srivastava Sridhar v Bangalore, editovala Pritha Sarkar

Naše standardy: Zásady nadace Thomson Reuters.