16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Biometrické brány omezují kontaktní místa na letištích v České republice, Bangladéši a Finsku

Biometrické brány omezují kontaktní místa na letištích v České republice, Bangladéši a Finsku

Nové nasazení automatických bran s biometrickými prvky obličeje ke snížení dotykových bodů na letišti oznámily Praha, Cita v České republice a Veritos v Dháce v Bangladéši. Mezitím se projekt EES Vision-Box ‘ve finských Helsinkách nadále rozšiřuje.

Citta se podle oznámení společnosti spojila s letištím Wiclow Havel Airport Proc, Citta Flex, aby umožnila bezdotykové cestování cestujících prostřednictvím mobilních telefonů nebo biometrických údajů.

Nasazení zahrnuje 35 odbavovacích kiosků, integrovaných s Cita Flex a doplněných o horní displeje.

„Tato investice do naší terminálové infrastruktury je o dnešních potřebách, které nás připravují na novou automatizovanou a digitálně zjednodušenou cestu cestujících do budoucnosti,“ říká Martin Gusera, provozní ředitel Letiště Praha. „Na základě otevřeného výběrového řízení nám Chetta poskytla dlouhodobé řešení, které nám umožňuje přinést našim cestujícím nejlepší zákaznickou zkušenost s využitím maximální funkčnosti technologie implementované na letišti Praha, bráně do České republiky.“

Systém hraniční kontroly Veritos

Společnost Veritos nainstalovala v Bangladéši první biometrické e-brány pro procesy automatizované hraniční kontroly (ABC), uvedla společnost ve svém prohlášení.

Cestující umístí své pasy do čtečky bran a biometrická stránka obličeje se přizpůsobí obrazu shromážděnému kamerou zabudovanou do výstupních dveří, říká společnost, což je rychlý a intuitivní ověřovací proces.

Na slavnostním ceremoniálu na mezinárodním letišti Hazrat Shahjalal, hlavním městě Dháky, bylo nedávno otevřeno tucet bran. Společnost Veridos plánuje v Dháce instalovat dalších 16 biometrických bran a 22 dalších mezi 22 mezinárodními letišti a dvěma pozemními hraničními přechody.

Společnost Veritos uspořádala školení pro více než 50 příslušníků pohraniční kontroly s podporou místního partnera, aby zajistila hladký chod nových bran.

„Kromě vysoce technologické výrobní infrastruktury elektronických pasů jsme hrdí na to, že podporujeme Bangladéš s našimi zkušenostmi s automatizovanou hranicí,“ říká Andreas Roshmier, generální ředitel společnosti Veridos. „Díky jedinečnému designu, vysoce kvalitním materiálům a integrovanému základnímu systému jsou naše ekody nejpokročilejší řešení hraniční kontroly na trhu. Schopnost ověřovat totožnost pomocí ekódů za pouhých 14 sekund brzy zkrátí čekací doby.“

READ  Biochemik Hostomsky říká, že české stádo je blízko k dosažení imunity

View-box EES project

Společnost Vision-Box zahájila soudní řízení na základě parkování biometrických bran ABC na letišti v Helsinkách ve spolupráci s Finskou hraniční agenturou pro vstup / výstup (ESS) (Raja).

Přestože ESS ESS 26 bude vysílán živě v členských zemích Schengenu do roku 2022, Vision-Box a Finsko jej začnou používat v roce 2018. Cílem projektu je poskytnout škálovatelný systém pro sledování cestujících z EU i ze zemí mimo EU. Podle finské pohraniční stráže zajištění dodržování předpisů, podpora letištního personálu a zlepšení provozní efektivity Případová studie. Umožnění bezkontaktních transakcí je také důležitou součástí vize projektu.

Proces předběžné registrace a domácí biometrické registrace je aktivován šifrovanou obálkou dat o cestujících orchestru, která se používá jako klíč k usmíření při cestování na letiště s rozpoznáváním obličeje.

Vision-Box právě zavádí na stáncích celkem 50 samoobslužných bran ABC, 40 samoobslužných předregistrovaných totemů EES a 56 nástrojů pro biometrické snímání obličeje a otisků prstů.

“Tím, že jsme uvolnili sílu orchestru udržovaného dotykovými body poslední generace a naším biometrickým srovnávacím modulem Vysyontech, jsme navrhli bezdotykový zážitek s králem, který nám umožňuje využívat předem zaznamenané informace a poskytovat bezdotykový přístup všem hraniční přechody, “řekl Vision Jeff Lennon, viceprezident pro prodej a globální partnerství, řekl:„ Toto je poprvé na světě, kdy byl takový proces zpřístupněn.

Názvy článků

Biometrická identifikace | Biometrie | Správa hranic | Nesouvisející | eGates | Rozpoznávání obličeje | Ověření totožnosti | Zpracování cestujících சீதா | Veritos | View-box