Benevento – Juventus 1: 1, Juventus bere bod! Inter Milán porazil a honil soupeře ve městě

Cerro de LucaA Reuters

Trenér Juventusu Andrea Pirlo se rozhodl zachránit 35letého Ronalda kvůli obtížnému programu kvůli virové epidemii Corona. “Během týdne měl nějaké problémy a raději klidně odpočíval. Je přirozené, že se po zastavení národního týmu uvolní. Musíme hrát bez něj,” řekl Pirlo pro Sky Sport Italia.

Juventus se ujal vedení v 21. minutě po střele Alvara Moratu. Na začátku úvodní kapitoly Gaetano porovnal Letizii. Na konci zápasu dostal Morata červenou kartu. I přes ztrátu dalšího bodu zůstávají Bianconeri s Milánem jediným týmem neporaženým v Serii A.

Benevento získal cenný bod proti oblíbenému Juventusu

“Před několika měsíci jsme bojovali na blátivých druholigových hřištích a nyní můžeme držet krok s Juventusem. Mohli jsme vyhrát, kdybychom byli chytřejší v útoku,” řekl trenér Filippo Inzaghi.

Inter otevřel skóre ve čtvrté minutě díky Alexisovi Sanchezovi. O deset minut později hosté zvedli vlastní gól Vlada Cherichese. Po hodině hry stanovil konečný výsledek Roberto Gagliardini.

Sassuolo prohrálo poprvé v ligové sezóně, zatímco Antonio Conte skóroval v pátém kole. “V žádném případě to nebyl náš nejlepší výkon v této sezóně, byl to jen výsledek. Předvedli jsme mnohem lepší výkon. Výsledek ho deformuje,” řekl Conte.

Ve druhé polovině se Verona rozhodla porazit Bergamo. Nejprve penaltu vzal Miguel Veloso a pojistku přidal Mattia Zakani. A Hellas se vyšplhal na šesté místo, na druhou stranu Atalanta nenásledovala středeční vítězství Ligy mistrů 2: 0 v Liverpoolu a potřetí za sebou ztratila body v Serii A.