19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Basketbal-američtí muži padli do Francie při první olympijské ztrátě od roku 2004

Saitama, Japonsko 25. července (Reuters) – Americký mužský basketbalový tým utrpěl v neděli porážku 83: 76 v rukou Francie. Poprvé prohrál od roku 2004 na olympijských hrách a pošesté v historii.

Francouzi rozrušili americké muže, když se naposledy setkali ve čtvrtfinále mistrovství světa FIFA 2019, a znovu získali svůj počet v první den skupinové fáze v Saitama Super Arena, což je maximum 28 bodů od Evana Forniera.

„Bylo to dobré, bylo to dobré,“ řekl Fournier agentuře Reuters.

Mustafa Fall dostal za svého týmového kolegu velkou chválu.

„Je to pro nás útočný vůdce, vždy agresivní, vždy se snaží dávat góly,“ řekl Farnier o pádu. „Víme, že bude naším vůdcem. Přijal tuto roli, takže je pro nás dobrý.“

Američané v první polovině zahájili dobrý start, vedli 45: 37 na konci své obranné schopnosti, ale Francie se v katastrofální třetí čtvrtině ujala vedení 25: 11.

Tým USA se ve čtvrtém čtvrtletí vrátil ke krátkému vedení, ale Francouzi se nevyhnuli svému prvnímu olympijskému vítězství nad Spojenými státy.

Hvězdný americký hráč Kevin Durant měl zpočátku nepříjemné problémy a bylo těžké se dostat do rytmu. Na konci hry byl venku.

Amerika byla vždy týmem, který vyhrál basketbal – nyní má rekord 138: 6 a od vstupu do olympijského programu v roce 1936 získal 15krát zlato – a může se chlubit hloubkou než kterákoli jiná hvězda. .

Jejich nejnovější podoba však naznačovala, že dosažení vrcholu pódia nebylo tak snadné jako v minulosti, poté, co tento měsíc upustily od dvou přímých exhibičních her, což způsobilo překvapivou ztrátu Nigérii, která se umístila na 22. místě na světě.

Opatření byla brzdena play-off NBA koncem tohoto roku a absence hráčů kvůli pozdním změnám kvůli protokolům COVID-19 a zranění.

READ  Holandský skateboardista a český pálkař se stáhli z Test positive, Guinea Tokyo Games

Devin Booker, Juru Holiday a Chris Middleton se konečně mohli připojit k týmu po finálovém zápase finále NBA 20. července. Navzdory nedělním letům do Japonska před prázdninami získal tým během prázdnin maximálně 18 bodů.

Americký hlavní trenér Greg Popovich uvedl, že jeho tým by měl být důslednější, a poukázal na několik způsobů, jak nechat vyklouznout.

„Všichni jsme to vzdali. Kvůli nedostatku důsledné bezpečnosti jsme udělali mnoho chyb při zločinu, vzali jsme nemovitý majetek a zaváděli rady. Takže tomu rozumíte, podívejte se na to, dejte to do práce a snažte se uzdravit.“

V dalším nedělním tahu skupiny A porazila Česká republika Írán 84: 78, čímž snížila deficit Íránců o 22 bodů na čtyři body za méně než minutu.

Ve skupině B Austrálie překonala 22-obratový výkon 84-67 v Nigérii, zatímco Itálie zvítězila nad Německem 92-82, přičemž Italové se po zpřísnění obrany vytáhli pozdě.

V dalších středečních zápasech se USA postaví Íránu, Francii sex, Austrálii Itálii a Německu Nigérii.

Prohlášení Omara Mohammeda; Další zpráva Chris Gallagher; Střih: Karisma Singh a Hugh Lawson

Naše standardy: Principy nadace Thomson Reuters.