16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Barbora Kryzhikova vede český průvod jako 2R

Barbora Kryžiková v úterý postoupila do druhého kola Brock Open. Druhé semeno potřebovalo 67 minut, aby v setu porazilo Isabel Šinikovou z Bulharska 6: 2, 6: 3. Šampión French Open v roce 2021 získal 75% svých prvních servisních bodů, zatímco Shinikova získala 48% svých prvních servisních bodů.

Kryžiková nedokázala zachránit jediný bod zlomu, kterému čelil, ale nahradil pět ze sedmi bodů zlomu, které měl ve službách Šinikové. Ve druhém kole světové číslo. 17 Belgie bude hrát Yslin Bonaventure. Bonaventure za 70 minut porazil britského kvalifikátora Nikitu Paynese 6-3, 6-2.

Do prvního kola postoupila dvojnásobná partnerka a týmová kolegyně Kryzhikova, Katarina Siniakova. Siniaková, která se v českém hlavním městě umístila na pátém místě, porazila za 68 minut kvalifikovanou dvojici Velké Británie Barrage 6: 0, 6: 4.

Siniakova nahradil šest z 11 bodů zlomu, které měl. Ve druhém kole nastoupí s Theresou Smithkovou, krajankou, která předtím vyhrála svůj úvodní zápas.

Brock Open: Storm Sanders pošle Mary Boucoa

Osmá Terezie Martinková se ve druhém kole přidala také ke svým týmovým kolegům Kryžikové a Snyakové. Martinková zvítězila ve svém úvodním zápase 6: 1, 6: 4 proti Britce Samanthě Murray Sharonové za hodinu a 11 minut.

Martinková excelovala v pěti z 11 bodů brejku, zatímco během zápasu dvakrát ztratila své služby. Vedle Čechů je kvalifikovaný asijský Muhammad Spojených států. Čtvrtá nasazená Češka Mary Pazkova však ve svém úvodním zápase proti australské bouři Sanders nepředvedla dobrý výkon.

Sanders přišel ze setu, který za dvě hodiny a 17 minut porazil Bouco 3-6, 6-4, 6-2. Sanders dále hraje Nuria Barisas Diaz. V prvním kole porazil Španěl polskou kvalifikaci Ursulu Radwanskou 2-6, 6-3, 6-1.

READ  Česká republika zaznamenává sedmý nejrychlejší růst cen nemovitostí v EU - Brno Daily

Jinyu Wang a N-Shuo Liang si zahrají o místo v posledních osmi na Prague Open. Wang porazil Leoni Kung ze Švýcarska 6-2, 6-2 v setu. Liang mezitím porazil Kungovu kamarádku a poraženou šťastlivkyni Connie Berrinovou 6-3, 6-4 v setu.