19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Albánie vs Česká republika – Zpráva o fotbalových zápasech – 8. června 2021

PRAHA 8. června (Reuters) – Gól Lucas Masobust a Ontario Celustka z druhého poločasu pomohl Albánii v úterý porazit Českou republiku 3: 1. .

Český trenér Jaroslav Silva provedl v pondělí čtyři změny ve svém otvíráku skupiny D, když se hostitelé odrazili od porážky 4: 0 v Itálii v předchozím zápase.

V 18. minutě útočník Leverkusenu Patrick Schick dal sex dopředu a po připojení k masochistickému kříži srazil albánského brankáře salvou levé nohy.

“Kříž je důležitý a dobře zapadá do mého kroku,” pochválil Schick svůj tým, že se držel svého herního plánu.

„Měli jsme plán, bránili velmi těsně … zasekli jsme se (plánu), měli jen jeden výstřel v první polovině a trefili ho dobře,“ poznamenává rovnováhu publika.

Albánie vyrovnala v 42. minutě vynikajícím zásahem na dlouhou vzdálenost od útočníka Konyasporu Sokola Sikelleshiho, který nedal šanci brankáři Sevilly Tomasovi Waglikovi.

Záložník Slavie Masobust vyzdvihl sex v 68. minutě, zatímco zadní záložník Celty Spartu vstřelil třetí gól v 89. minutě.

Česká republika, která se představí v sedmém po sobě jdoucím finále mistrovství Evropy, čelí výzvě dostat se z těžké skupiny, která zahrnuje Anglii, Skotsko a finalisty mistrovství světa 2018 Chorvatsko.

(Úpravy zprávy Toby Davise o Robertu Muellerovi)

READ  Vláda 19: Vláda děkuje České republice za příslib očkování