Přidej se k nám

CZ/SK

Kapitán Demo, Mňága a Žďorp, The Silver Spoons tento víkend na live streamu

MIXXERMUSIC STAFF (md)

Zveřejněno před

dne

zdroj: TZ

Čas čtení: max. 3 minuty

Pracovní týden je pomalu za námi a další víkend v karanténě před námi. Přemýšlíte, jak se alespoň trošku odreagovat i v této kultuře nepřející době? Nepropadejte černým myšlenkám a vyrazte na koncert alespoň on-line. Inspiraci najdete v našem přehledu.

Hudebníci ani tento týden nelení a své fanoušky baví alespoň virtuálně prostřednictvím nejrůznějších live stream show. Velký zdroj zábavy už pěkných pár dní přináší například speciální vysílání #kulturažije na internetové televizi Mall.tv. V pátek tu svoji pověstnou show rozjede česko-italský miliardář Kapitán Demo se svojí veselou družinou, v sobotu se můžete těšit na fenomenální skupinu Mňága a Žďorp.

V zajetých kolejích pokračuje také projekt Koncert pro 10 milionů se svými hudebním online-večery, kde se v roli moderátora objevuje Pavel Anděl. V sobotu si tady rozhodně nenechte utéct live koncert našlápnuté české kapely The Silver Spoons, neděle bude patřit vystoupení kapely Duende a po Skype se připojí i zpěvačka Olga Lounová. Zdejší live streamy kromě hudebních hostů nabízí také rozhovory s odborníky a další zajímavé informace.

Pravidelné live streamy svým fanouškům pak dopřávají i další umělci po své vlastní ose. Příkladem je například zpěvák a skladatel Jen, který už tento týden stihnul vystoupit na Facebooku TV Óčko. Jak to vypadalo, se můžete podívat tady. V pátek ho od 17.00 najdete koncertovat na FB Rádia Haná. „Chci být se svými fanoušky alespoň formou online streamů. Nenahradí to zážitek z osobní návštěvy koncertu, ale má to i své výhody. Můžeme spolu mluvit, psát si a ‚vidět‘ se tak častěji. Beru to jako příležitost být se svojí hudbou blíže těm, které zajímá,“ popisuje Jen.

Tento týden se nově začalo koncertovat také z pražského klubu Rock Café, kde live stream startuje vždy v 18:00. V sobotu pak zahraje zpěvačka Ivana Korolová. „Jelikož máme lehký sklon k workoholismu a chceme lidem přinést alespoň trochu dobré nálady, rozjeli jsme live streamy přímo od nás z klubu. Oproti klasickému programu bude dramaturgie otevřenější neobvyklým jménům. Chceme totiž kulturu podpořit jako celek – od interpretů až po ‚dělníky kultury‘ (např. zvukaře, osvětlovače), bez kterých by naše branže nemohla fungovat,“ říká Šimon Blaschko, manager klubu Rock Café.

Martin dal webu Mixxermusic.com srdce, když ho v září 2019 spustil. Žije muzikou 24 hodin denně, v uších všude možně airpody a poslouchá aktuální songy a už si v hlavě promýšlí, kterým dá prostor na webu v podobě článků. Z novinek rád nahrává i podcasty, které najdeš tady na webu. Nemá rád tuctová česká rádia, která několik let hrají stále ty samé písničky a nesnáší české hudební televize, které nedají prostor hitům, jenž jsou na denním pořádku v zahraničí. Proto založil web, aby vše změnil. Jestli seš taky takovej blázen do muziky jako on, hoď si follow třeba na jeho instagram a popovídejte si o současné hudební scéně.

Nejčtenější za 24 hodin

#BOJUJSNÁMI: KORONAVIRUS

V ČR nakaženo: 9,494

Úmrtí v ČR: 326

Uzdraveno v ČR: 6,809

Ve světě nakaženo: 6,632,985

Úmrtí ve světě: 391,136

Uzdraveno ve světě: 2,869,963

Nejnovější

Kvízy8 hodinami před

KVÍZ: Jak moc dobře znáš Billie Eilish?

NOVINKA NA MIXXERMUSIC! Odpověz na otázky v novém kvízu a zjisti, jak moc velký fanoušek jsi zpěvačky Billie Eilish.

Uživatelské články11 hodinami před

Richman Music představuje svou prvotinu

3 Čas čtení: max. 2 minuty Daleko a sám. I tak by se dala přeložit píseň Far&Alone, kterou má na...

CZ/SK15 hodinami před

Paulie Garand & DJ Wich zveřejnili animovaný klip „Glitch“ ft. Majk Spirit & Dano Kapitán

Čas čtení: max. 2 minuty Paulie Garand a DJ Wich mají venku desku „Mezi prsty“, ze které vydávají oficiálně další...

CZ/SK15 hodinami před

Robin Zoot má v přípravě novou desku, ochutnávka „Lady & Trap“ s Emma Smetana

Čas čtení: max. 1 minutu Robin Zoot, který je původem z Ústí nad Labem působí pod labelem Milion+ a je...

Osobnosti, filmy & seriály3 dny před

Na úmrtí George Floyda reaguje Billie Eilish, Beyoncé, Lady Gaga, Rihanna a další

Čas čtení: max. 7 minut Protesty v Americe, které vyvolala smrt Afroameričana George Floyda po brutálním zásahu policisty, stále pokračují...

Hot News3 dny před

Tekashi 6ix9ine byl obviněn za plagiátorství k singlu „Gooba“

1 Čas čtení: max. 2 minuty Tekashi 6ix9ine byl obviněn z plagiátorství za svůj nedávný singl GOOBA, což vedlo k...

Blog4 dny před

NOVINKA: Odteď můžeš na Mixxermusic publikovat svůj vlastní článek

Staň se součástí našeho webu, piš vlastní články a to úplně zdarma s možností odměny!

Videoklipy5 dny před

Justin Bieber nevzdává propagaci alba, tady je klip „E.T.A.“

Čas čtení: max. 1 minutu Poslední vydané album „Changes“ je umělcovým již pátým studiovým albem. Všech sedmnáct skladeb dohromady tematicky spojuje...

Tip na hudbu5 dny před

Britney Spears ožila, vydala oficiálně písničku „Mood Ring (By Demand)“

Čas čtení: max. 2 minuty Princezna popu Britney Spears překvapila v pátek fanoušky jakmile na streamovací služby vydala písničku s...

Audio5 dny před

Ella Eyre vydává „Dreams“ s Yxng Bane

Čas čtení: max. 1 minutu Po vydání svého posledního singlu s názvem „L.O.V.E“ se popová senzace Ella Eyre opět vrací,...

Kvízy

Facebook

Jak bude venku?

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

© 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlistTOPlist

You cannot copy content of this page
+