Přidej se k nám

Blog

#BOJUJSNÁMI: MIXXERMUSIC je tady pro vás i v tak těžkých časech

Jsme tu pořád pro vás a zároveň jsme chtěli poslat jednu děkovačku v podobě článku. Chodí vás tu sem víc a víc a za to všem patří velké díky.

MIXXERMUSIC STAFF (md)

Zveřejněno před

dne

Čas čtení: max. 4 minuty

Na začátku roku by asi nikoho z nás nenapadlo v jaké situace budeme během jara 2020 a asi by nikoho nenapadlo, že i na hudebně zaměřeném webu se budeme zabývat pandemií koronaviru.

Zdá se to nemožné, ale i do muziky výrazným způsobem tento vir zasahuje. Zrušili se tisíce koncertů, nad letními festivaly visí veliký otazník a umělci se stáhli do ústraní. Když už je nějaké live vystoupení, zažíváme ho jen po internetu. A právě internet nám krátí dlouhé chvilky doma. A proto i Mixxermusic se vám snaží denně zveřejnit aspoň pár článků, i když se v současné době toho na hudební scéně moc neděje.

Nové premiéry videoklipů se téměř nekonají, nové singly skoro nevycházejí. Proto se budeme snažit v brzké době přinášet a vymýšlet různé speciály, aby jste měli co číst a hlavně co poslouchat.

Tímto článkem bychom rádi navázali na poděkování co se týče návštěvnosti webu mixxermusic.com, ten za působení osmi měsíců nasbíral více jak 42,7 tisíc nových jedinečných návštěvníků a celkem 19 tisíc pravidelných a vracejících se návštěvníků. Za to moc děkujeme. A mimochodem – už se tu válí přes 800 článků…

Na začátku roku, konkrétně 10.ledna, Mixxermusic změnil design včetně loga a získal tak moderní kabát i pro mobilní zobrazení a spoustu interaktivních prvků (aktuálně třeba online přehled koronaviru). Až do letošního jara jsme pilně pracovali na tom, aby web šlapal tak, jak byla naše vize a povedlo se. Dneska jsem doutáhnuli poslední šrouby v zabezpečení webu a zrychlili jeho rychlost. Proto jste se mohli v posledních dnech potýkat s pomalým načtením stránek apod. Už teď jsou ale další novinky v plánu a jelikož i máme hodně času, už na nich pracujeme.

V současné době na vás při vstupu na web vyskočí několik oken naší kampaně #bojujsnámi, které se týkají zvýšené pozornosti Covid-19. Chceme tak apelovat především na naše mladé čtenáře a čtenářky a rádi bychom, aby proti tomu viru bojovali s námi a dodržovali všechna stanovená pravidla. Bohužel i my osobně vidíme z okna lidi, kteří na nějaké nošení roušky venku zkrátka kašlou a to se nám nelíbí. Je i v našem zájmu vrátit život do původních kolejí a zase chodit na koncerty.

Jelikož většina z nás je doma, častěji teď aktualizujeme naše playlisty (mixxermusic playlist a chill playlist), protože víme, že si je pouštíte a že vám Spotify jede doma zapnuté skoro celý den.

Ještě jednou děkujeme za veškeré návštěvy a jsme rádi za další nové a nové návštěvníky! Budeme tu pořád pro vás a přinášet novinky. Přejeme Vám především pevné zdraví a pěkné jarní dny, pokud je to možné. A vlastně i hezké Velikonoce!

Martin dal webu Mixxermusic.com srdce, když ho v září 2019 spustil. Žije muzikou 24 hodin denně, v uších všude možně airpody a poslouchá aktuální songy a už si v hlavě promýšlí, kterým dá prostor na webu v podobě článků. Z novinek rád nahrává i podcasty, které najdeš tady na webu. Nemá rád tuctová česká rádia, která několik let hrají stále ty samé písničky a nesnáší české hudební televize, které nedají prostor hitům, jenž jsou na denním pořádku v zahraničí. Proto založil web, aby vše změnil. Jestli seš taky takovej blázen do muziky jako on, hoď si follow třeba na jeho instagram a popovídejte si o současné hudební scéně.

Nejčtenější za 24 hodin

#BOJUJSNÁMI: KORONAVIRUS

V ČR nakaženo: 9,494

Úmrtí v ČR: 326

Uzdraveno v ČR: 6,809

Ve světě nakaženo: 6,632,985

Úmrtí ve světě: 391,136

Uzdraveno ve světě: 2,869,963

Nejnovější

Kvízy9 hodinami před

KVÍZ: Jak moc dobře znáš Billie Eilish?

NOVINKA NA MIXXERMUSIC! Odpověz na otázky v novém kvízu a zjisti, jak moc velký fanoušek jsi zpěvačky Billie Eilish.

Uživatelské články12 hodinami před

Richman Music představuje svou prvotinu

3 Čas čtení: max. 2 minuty Daleko a sám. I tak by se dala přeložit píseň Far&Alone, kterou má na...

CZ/SK16 hodinami před

Paulie Garand & DJ Wich zveřejnili animovaný klip „Glitch“ ft. Majk Spirit & Dano Kapitán

Čas čtení: max. 2 minuty Paulie Garand a DJ Wich mají venku desku „Mezi prsty“, ze které vydávají oficiálně další...

CZ/SK16 hodinami před

Robin Zoot má v přípravě novou desku, ochutnávka „Lady & Trap“ s Emma Smetana

Čas čtení: max. 1 minutu Robin Zoot, který je původem z Ústí nad Labem působí pod labelem Milion+ a je...

Osobnosti, filmy & seriály3 dny před

Na úmrtí George Floyda reaguje Billie Eilish, Beyoncé, Lady Gaga, Rihanna a další

Čas čtení: max. 7 minut Protesty v Americe, které vyvolala smrt Afroameričana George Floyda po brutálním zásahu policisty, stále pokračují...

Hot News3 dny před

Tekashi 6ix9ine byl obviněn za plagiátorství k singlu „Gooba“

1 Čas čtení: max. 2 minuty Tekashi 6ix9ine byl obviněn z plagiátorství za svůj nedávný singl GOOBA, což vedlo k...

Blog4 dny před

NOVINKA: Odteď můžeš na Mixxermusic publikovat svůj vlastní článek

Staň se součástí našeho webu, piš vlastní články a to úplně zdarma s možností odměny!

Videoklipy5 dny před

Justin Bieber nevzdává propagaci alba, tady je klip „E.T.A.“

Čas čtení: max. 1 minutu Poslední vydané album „Changes“ je umělcovým již pátým studiovým albem. Všech sedmnáct skladeb dohromady tematicky spojuje...

Tip na hudbu5 dny před

Britney Spears ožila, vydala oficiálně písničku „Mood Ring (By Demand)“

Čas čtení: max. 2 minuty Princezna popu Britney Spears překvapila v pátek fanoušky jakmile na streamovací služby vydala písničku s...

Audio5 dny před

Ella Eyre vydává „Dreams“ s Yxng Bane

Čas čtení: max. 1 minutu Po vydání svého posledního singlu s názvem „L.O.V.E“ se popová senzace Ella Eyre opět vrací,...

Kvízy

Facebook

Jak bude venku?

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

© 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlistTOPlist

You cannot copy content of this page
+