Přidej se k nám

Hot News

ŽIVĚ: Elton John, Alicia Keys, Backstreet Boys, Billie Eilish, Camila Cabello, Dave Grohl, H.E.R., Mariah Carey a Sam Smith proti koronaviru!

MIXXERMUSIC STAFF (md)

Zveřejněno před

dne

Čas čtení: max. 2 minuty

Vzhledem k tomu, že je Amerika v silném boji proti šíření koronaviru (COVID-19) a vypořádává se s účinky globální pandemie, iHeartRadio se spojuje s televizní stanicí FOX pro dobrou věc a během živého vysílání televize FOX odvysílá v neděli koncert z Obývacího pokoje iHeartRadio pro Ameriku (The iHeartRadio Living Room Concert for America). Vše proběhne 29.března, u nás tedy 30.března ve 4:00 hodiny ráno. Živý přenost přikládáme k článku.

Tento jedinečný koncert z domácího prostředí, jehož hostitelem je Elton John, představí některé z největších hudebních hvězd včetně Alicia Keys, Backstreet Boys, Billie Eilish, Billie Joe Armstronga z Green Day, Camila Cabello, Dave Grohl, HER, Mariah Carey, Sam Smith a Tim McGraw. Jak už název show napovídá, vystupující se připojí ze svých vlastních obývacích pokojů. Představení budou natáčena z jejich vlastních kamer pro mobilní telefony.

Na koncertě The iHeartRadio Living Room Concert for America se představí také hostující celebrity jako je Ciara, Demi Lovato, Lizzo, Russell Wilson a další.

Tato akce také vzdá hold lidem na frontových liniích, kteří každý den ohrožují své vlastní životy v boji proti šíření COVID-19 – zdravotníkům, prvním respondentům a místním hrdinům.

Kromě hudebních vystoupení mohou diváci podpořit dvě z mnoha charitativních organizací, které pomáhají obětem a prvním respondentům během této pandemie – Feeding America a First Responders Children Foundation.

Lidé po celé zemi budou moci naladit a sledovat hodinový speciální živý přenos na FOX v neděli 29. března. Pro Českou republiku platí čas 4:00 hodiny ráno 30.března. Živé vystoupení nabídnou i hudební platformy jakou je YouTube či Spotify a Apple Music.

Martin dal webu Mixxermusic.com srdce, když ho v září 2019 spustil. Žije muzikou 24 hodin denně, v uších všude možně airpody a poslouchá aktuální songy a už si v hlavě promýšlí, kterým dá prostor na webu v podobě článků. Z novinek rád nahrává i podcasty, které najdeš tady na webu. Nemá rád tuctová česká rádia, která několik let hrají stále ty samé písničky a nesnáší české hudební televize, které nedají prostor hitům, jenž jsou na denním pořádku v zahraničí. Proto založil web, aby vše změnil. Jestli seš taky takovej blázen do muziky jako on, hoď si follow třeba na jeho instagram a popovídejte si o současné hudební scéně.

Nejčtenější za 24 hodin

#BOJUJSNÁMI: KORONAVIRUS

V ČR nakaženo: 9,494

Úmrtí v ČR: 326

Uzdraveno v ČR: 6,809

Ve světě nakaženo: 6,632,985

Úmrtí ve světě: 391,136

Uzdraveno ve světě: 2,869,963

Nejnovější

Kvízy8 hodinami před

KVÍZ: Jak moc dobře znáš Billie Eilish?

NOVINKA NA MIXXERMUSIC! Odpověz na otázky v novém kvízu a zjisti, jak moc velký fanoušek jsi zpěvačky Billie Eilish.

Uživatelské články11 hodinami před

Richman Music představuje svou prvotinu

3 Čas čtení: max. 2 minuty Daleko a sám. I tak by se dala přeložit píseň Far&Alone, kterou má na...

CZ/SK15 hodinami před

Paulie Garand & DJ Wich zveřejnili animovaný klip „Glitch“ ft. Majk Spirit & Dano Kapitán

Čas čtení: max. 2 minuty Paulie Garand a DJ Wich mají venku desku „Mezi prsty“, ze které vydávají oficiálně další...

CZ/SK15 hodinami před

Robin Zoot má v přípravě novou desku, ochutnávka „Lady & Trap“ s Emma Smetana

Čas čtení: max. 1 minutu Robin Zoot, který je původem z Ústí nad Labem působí pod labelem Milion+ a je...

Osobnosti, filmy & seriály3 dny před

Na úmrtí George Floyda reaguje Billie Eilish, Beyoncé, Lady Gaga, Rihanna a další

Čas čtení: max. 7 minut Protesty v Americe, které vyvolala smrt Afroameričana George Floyda po brutálním zásahu policisty, stále pokračují...

Hot News3 dny před

Tekashi 6ix9ine byl obviněn za plagiátorství k singlu „Gooba“

1 Čas čtení: max. 2 minuty Tekashi 6ix9ine byl obviněn z plagiátorství za svůj nedávný singl GOOBA, což vedlo k...

Blog4 dny před

NOVINKA: Odteď můžeš na Mixxermusic publikovat svůj vlastní článek

Staň se součástí našeho webu, piš vlastní články a to úplně zdarma s možností odměny!

Videoklipy5 dny před

Justin Bieber nevzdává propagaci alba, tady je klip „E.T.A.“

Čas čtení: max. 1 minutu Poslední vydané album „Changes“ je umělcovým již pátým studiovým albem. Všech sedmnáct skladeb dohromady tematicky spojuje...

Tip na hudbu5 dny před

Britney Spears ožila, vydala oficiálně písničku „Mood Ring (By Demand)“

Čas čtení: max. 2 minuty Princezna popu Britney Spears překvapila v pátek fanoušky jakmile na streamovací služby vydala písničku s...

Audio5 dny před

Ella Eyre vydává „Dreams“ s Yxng Bane

Čas čtení: max. 1 minutu Po vydání svého posledního singlu s názvem „L.O.V.E“ se popová senzace Ella Eyre opět vrací,...

Kvízy

Facebook

Jak bude venku?

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

© 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlistTOPlist

You cannot copy content of this page
+