Přidej se k nám

CZ/SK

DONY X DAVEE si zajeli natočit klip až do Hollywoodu

Seznamte se s DONY X DAVEE, pokud je ještě neznáte!

MIXXERMUSIC STAFF (md)

Zveřejněno před

dne

foto: facebook.com/donydavee

Čas čtení: max. 3 minuty

Kluci, kteří si říkají DONY X DAVEE na písničkách pracují společně zhruba od roku 2017 a po třech letech se rozhodli vydat desku pod názvem “Hollywood“. Na propagaci nové desky vydávají pilotní singl, který nese stejné jméno jako deska, ke kterému přidávají natočený videoklip. A jak jinak podtrhnout tenhle singl než tím si jet natočit klip přímo do Los Angeles a to včetně slavného Hollywood Sign.

V roce 2018 navštívili právě Los Angeles a to se jim stalo inspirací. Člověk z těch míst odjíždí s energií a plný inspirace, která je pro hudbu důležitá. Jak  říkám, duší jsem Kaliforňan a je mi tam nejlíp,“ dodává Davee.

„Album je žánrově velmi rozmanité – najdete na něm prvky od klasického rapu, přes dnešní moderní, spíše melodický rap až ke klasickým vokálům,“ doplňuje Dony.

 „S natáčením klipu nám pomáhala naše mateřská společnost Syr Gabriel Planet, která se nám stará o zázemí a výrazně nám pomáhá s uskutečňováním našich nápadů. Byla to asi nejnáročnější záležitost, jak po finanční stránce, tak i po fyzické a psychické. S celým štábem, skládajícím se asi z 13 lidí, jsme přijeli do Los Angeles a projížděli různé lokace. Jednou z nejhezčích bylo místo nad Hollywood Sign,“ popisuje natáčení klipu Dony.

David ”Davee” Bisek je československý pop a R’n’B zpěvák, který byl finalistou pěvecké soutěže světového formátu (The Voice of) ”Hlas Česko Slovenska”. Po soutěži se ho ujal Ben Cristovao a jeho tým producentů The Glowsticks z Kanady. 

Prvním z výsledků jejich spolupráce je song ”Chtěl bych”, ke kterému Ben Cristovao napsal text a následně zrežíroval i klip, který se vysílal na MTV Czech. Dalším výsledkem jejich spolupráce je anglický song ”Goodbye”. Kromě zpívání se Davee věnuje i módě, nafotil kalendář a vydal vlastní kolekci triček.

Marek Donát “Dony” se také věnuje módě. Fotí jako model kousky oblečení pro značku Don Lemme a Stylovej.cz. Chodí pravidelně do fitness centra a v poslední době si oblíbil venkovní cvičení. Dony sice začínal jako model, ale pochází z výrazného hudebního prostředí, protože oba jeho rodiče jsou pianisté. Možná to jej dovedlo k touze po uplatnění se i v hudbě. 

Martin dal webu Mixxermusic.com srdce, když ho v září 2019 spustil. Žije muzikou 24 hodin denně, v uších všude možně airpody a poslouchá aktuální songy a už si v hlavě promýšlí, kterým dá prostor na webu v podobě článků. Z novinek rád nahrává i podcasty, které najdeš tady na webu. Nemá rád tuctová česká rádia, která několik let hrají stále ty samé písničky a nesnáší české hudební televize, které nedají prostor hitům, jenž jsou na denním pořádku v zahraničí. Proto založil web, aby vše změnil. Jestli seš taky takovej blázen do muziky jako on, hoď si follow třeba na jeho instagram a popovídejte si o současné hudební scéně.

Nejčtenější za 24 hodin

#BOJUJSNÁMI: KORONAVIRUS

V ČR nakaženo: 18,984

Úmrtí v ČR: 391

Uzdraveno v ČR: 13,407

Ve světě nakaženo: 20,423,897

Úmrtí ve světě: 744,649

Uzdraveno ve světě: 12,631,185

Nejnovější

Blog3 týdny před

Letní detox webu a přípravy na novinky

Web si dává prázdniny. Těšíme se na Vás po letní sezóně, kdy nabídneme novou modernější tvář.

Audio1 měsícem před

Spolupráce Juice WRLD s Marshmello na singlu “Come and Go” nabízí nové album

Čas čtení: max. 4 minuty Juice WRLD mísí svůj pop-punkový hip-hop s Marshmello na nové písni “Come and Go“, která...

Dance1 měsícem před

Kygo a Kim Petras přichází s klipem k hitovce “Broken Glass”

Čas čtení: max. 1 minutu Kygo a Kim Petras už před měsícem oznámili, že vydají samostatně chytlavý nový singl s názvem „Broken Glass“. To...

Audio1 měsícem před

Eminem a Kid Cudi ve společném tracku “The Adventures of Moon Man and Slim Shady”

1 Čas čtení: max. 2 minuty Eminem a Kid Cudi se tento týden spojili v rámci nového singlu s názvem...

Videoklipy1 měsícem před

James Bay je zpátky: Chew On My Heart

Čas čtení: max. 1 minutu James Bay se vrátil s novým singlem – poslouchejte “Chew On My Heart” níže. Skladba...

Dance1 měsícem před

Alok, Jason Derulo a Martin Jensen se spojili pro singl “Don’t Cry For Me”

Čas čtení: max. 2 minuty Jason Derulo je zpět a rovnou přichází v závěsu s dalšími dvěma megastar. Jason Derulo,...

Videoklipy1 měsícem před

Tančící lilek a nebo broskev, to je nový klip od Dua Lipa: Hallucinate

Čas čtení: max. 2 minuty Jak už bylo tenhle víkend zmíňeno, zpěvačka Dua Lipa pokračuje v propagaci svého nadupaného alba...

Tech1 měsícem před

Spotify zasáhl velký výpadek

1 Čas čtení: max. 1 minutu Streamovací službu Spotify v těchto chvílích zasáhl velký Evropský výpadek služeb. Muziku si nepřehrajete...

CZ/SK1 měsícem před

Dony X Davee tě hodí s novým trackem Netflix & Chill do pohody

3 Čas čtení: max. 2 minuty Dony X Davee a jejich debut z našeho webu pojmenovaný „Hollywood„. už dobře znáte....

Audio1 měsícem před

Meghan Trainor oslavuje vydání nové edice svého alba novým singlem “Make You Dance”

Čas čtení: max. 1 minutu Meghan Trainor oznámila, že příští pátek 17. července vydá luxusní vydání svého posledního alba Treat...

Podpoř Mixxermusic

Kup nám kafe! Díky!Kup kafe! Díky!

Kvízy

Facebook

Jak bude venku?

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

© 2019-2020 MIXXERMUSIC.com

You cannot copy content of this page