Přidej se k nám

CZ/SK

CANN přichází s novým singlem “Vzlítnout”

MIXXERMUSIC STAFF (md)

Zveřejněno před

dne

foto: fb.com/cann

Čas čtení: max. 3 minuty

Zpěvák CANN (Honza Říčař) se představil před dvěma lety svými R&B videi na YouTube točenými na mobil. Ještě větší úspěch měl se svým singlem “PRO JEDNU NA FB“, který má v současné doběskoro čtyři miliony zhlédnutí. Následoval singl “Máš v sobě” a aktuálně novinka “Vzlítnout“. Zpěvák dříve působil v kapele Memphis, teď se věnuje hlavně své sólové dráze.

Videoklip k písničce “Vzlítnout” se točil v Tatrách. „Vybrali jsme top lokace, kam se dá ale obtížně dostat. Za mě se podařilo udělat neskutečný výsledek. Největší zásluhu na tom má Rallife Tomáš. Při natáčení si chvílema sáhnul na dno a místo relaxu potom doma několik dní vkuse stříhal klip. Díky brácho!“, prozradil Cann.

Ještě nikdy jsem nepsal takhle dlouho popis ke klipu. Pořád začínám znovu a hledám, kudy do toho. Tenhle klip je kus mého života, který jsem si až doteď nechával jen pro sebe. Zkusím to vzít postupně. Od mala jsem měl pihy na těle a v obličeji. Doma mi říkali, že je to jako “obloha a hvězdy.” Ve škole ale přišly narážky. Když jsme šli na plavání, jeden kluk mě vysmál před celou šatnou, jestli nechci kapesník, abych si ty fleky smyl. Dělal jsem, že jsem v pohodě a smál se taky. Příště už jsem se ale převlíkal, až když všichni byli ready. Nechtěl jsem to zažít znovu. V létě jsem nosil dlouhý rukávy, abych schoval ruce. Přestal jsem chodit na koupaliště, doma si zatahoval závěsy. Na střední mě nikdo neviděl v tričku s krátkým rukávem. Zkoušel jsem se potírat šťávou z citrónu, která zesvětluje kůži, jenže o to víc pak naskákaly pihy na slunci. Nakonec jsem si začal vytrhávat kůži, kde jsem měl ty nejtmavší pihy. Zůstaly tam jizvy, ale pomáhalo to. Postupně to ovlinilo každou část mého života. Nekoukal jsem se lidem do očí, nechodil jsem v létě ven, nosil jenom černou barvu. 

Long story short. Neexistoval den, kdy bych neusínal a neprosil, ať to jednou zmizí. Bude to znít stupidně, ale někdo mě v tomhle vyslyšel. Potkal jsem člověka, co mi dokázal postupně změnit pohled na sebe. Pihy mi zůstaly, ale v hlavě začaly mizet. Jak jsem psal, je to long story short, protože to začlo na základce, a až poslední roky o tom mluvím, a teď jsem napsal song Vzlítnout. Promhral jsem hodně let kvůli “ničemu.” Jenže když jsi v tom, vidíš všechno jinak. Budu rád, když mi pomůžete poslat tuhle věc mezi další lidi a nasdílíte ji dál. Jestli někomu ušetří aspoň pár promhraných let, budu happy! 

Díky Rallife Tomáš a Petra Ptáčková za natočení pro mě nejosobnějšího klipu. Popravdě, když jsem ho viděl poprvé, měl jsem husinu. Jste pro mě allstar team a vážím si toho, že jsme v tom od začátku spolu!, dodává CANN k videoklipu.

Martin dal webu Mixxermusic.com srdce, když ho v září 2019 spustil. Žije muzikou 24 hodin denně, v uších všude možně airpody a poslouchá aktuální songy a už si v hlavě promýšlí, kterým dá prostor na webu v podobě článků. Z novinek rád nahrává i podcasty, které najdeš tady na webu. Nemá rád tuctová česká rádia, která několik let hrají stále ty samé písničky a nesnáší české hudební televize, které nedají prostor hitům, jenž jsou na denním pořádku v zahraničí. Proto založil web, aby vše změnil. Jestli seš taky takovej blázen do muziky jako on, hoď si follow třeba na jeho instagram a popovídejte si o současné hudební scéně.

Pokračovat ve čtení

Nejčtenější za 24 hodin

#BOJUJSNÁMI: KORONAVIRUS

V ČR nakaženo: 18,984

Úmrtí v ČR: 391

Uzdraveno v ČR: 13,407

Ve světě nakaženo: 20,423,897

Úmrtí ve světě: 744,649

Uzdraveno ve světě: 12,631,185

Nejnovější

Blog3 týdny před

Letní detox webu a přípravy na novinky

Web si dává prázdniny. Těšíme se na Vás po letní sezóně, kdy nabídneme novou modernější tvář.

Audio1 měsícem před

Spolupráce Juice WRLD s Marshmello na singlu “Come and Go” nabízí nové album

Čas čtení: max. 4 minuty Juice WRLD mísí svůj pop-punkový hip-hop s Marshmello na nové písni “Come and Go“, která...

Dance1 měsícem před

Kygo a Kim Petras přichází s klipem k hitovce “Broken Glass”

Čas čtení: max. 1 minutu Kygo a Kim Petras už před měsícem oznámili, že vydají samostatně chytlavý nový singl s názvem „Broken Glass“. To...

Audio1 měsícem před

Eminem a Kid Cudi ve společném tracku “The Adventures of Moon Man and Slim Shady”

1 Čas čtení: max. 2 minuty Eminem a Kid Cudi se tento týden spojili v rámci nového singlu s názvem...

Videoklipy1 měsícem před

James Bay je zpátky: Chew On My Heart

Čas čtení: max. 1 minutu James Bay se vrátil s novým singlem – poslouchejte “Chew On My Heart” níže. Skladba...

Dance1 měsícem před

Alok, Jason Derulo a Martin Jensen se spojili pro singl “Don’t Cry For Me”

Čas čtení: max. 2 minuty Jason Derulo je zpět a rovnou přichází v závěsu s dalšími dvěma megastar. Jason Derulo,...

Videoklipy1 měsícem před

Tančící lilek a nebo broskev, to je nový klip od Dua Lipa: Hallucinate

Čas čtení: max. 2 minuty Jak už bylo tenhle víkend zmíňeno, zpěvačka Dua Lipa pokračuje v propagaci svého nadupaného alba...

Tech1 měsícem před

Spotify zasáhl velký výpadek

1 Čas čtení: max. 1 minutu Streamovací službu Spotify v těchto chvílích zasáhl velký Evropský výpadek služeb. Muziku si nepřehrajete...

CZ/SK1 měsícem před

Dony X Davee tě hodí s novým trackem Netflix & Chill do pohody

3 Čas čtení: max. 2 minuty Dony X Davee a jejich debut z našeho webu pojmenovaný „Hollywood„. už dobře znáte....

Audio1 měsícem před

Meghan Trainor oslavuje vydání nové edice svého alba novým singlem “Make You Dance”

Čas čtení: max. 1 minutu Meghan Trainor oznámila, že příští pátek 17. července vydá luxusní vydání svého posledního alba Treat...

Podpoř Mixxermusic

Kup nám kafe! Díky!Kup kafe! Díky!

Kvízy

Facebook

Jak bude venku?

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

© 2019-2020 MIXXERMUSIC.com

You cannot copy content of this page