Odebírejte nás

Dance

Sub Focus a Wilkinson ve společné spolupráci na singlu "Illuminate"

Zveřejněno před

dne

Čas čtení: max. 2 minuty

Sub Focus  je britský producent elektronické hudby. Své první nahrávky vydal v roce 2003. První album pojmenované Sub Focus vydal 12. října 2009. Druhé album s názvem Torus vyšlo 30. září 2013.

V březnu 2005 se poprvé jeho singl dostal na první místo UK Dance Chart, jednalo se o skladbu „X-Ray / Scarecrow“, kromě toho se tento singl také umístil v UK Singles Chart na 60. místě. V červnu 2008 se mu znovu podařilo umístit na první místo UK Dance Chart, tentokrát se skladbou „Timewarp / Join the Dots“. V srpnu 2009 se singl „Rock It / Follow the Light“ dostal do UK Top 40, respektive na 38. místo. Po třetí s tímto singlem získal první místo v UK Dance Chart. Zremixoval několik skladeb, například od The Prodigy, Deadmau5, Ruska, Dizzee Rascala.

V roce 2010, byl předskokanem australské drum & bassové skupiny Pendulum, při jejich britském turné k jejich třetí desce nazvané Immersion. Ten samý rok produkoval skladbu „Kickstarts“ pro Exampla na jeho druhé album Won’t Go Quietly.

30. září 2013 vydal své druhé album s názvem Torus, z tohoto alba bylo vydáno několik singlů „Falling Down“, „Out the Blue“, „Tidal Wave“, „Endorphins“ a „Turn It Around“. Všem těmto singlům se dařilo a vždy se umístili v UK Singles Chart v top 25.

Nejnovějším počinem je singl „lluminate„, který je ve spolupráci s anglickým producentem Wilkinson.

TIP: Sub Focus vystoupí v lednu 2020 v pražském Roxy

Nejnovější

Nejčtenější za 24 hodin

Články, které teď u Vás bodují

Copyright © 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlist TOPlist

ϟ Feed News