Katy Perry: Cozy Little Christmas

MIXXER STAFF (MD)

Cozy Little Christmas“ je vánoční píseň americké zpěvačky Katy Perry. Byla zveřejněna exkluzivně pro Amazon Music 15. listopadu 2018. Píseň pojednává o Perry a její rodině, jak prožívali předvánoční čas v Kodani. Text písně vzkazuje, že nadělování dárků není důležitější než láska.

Je to její už druhá vánoční píseň po „Every Day Is a Holiday“ z roku 2015. Mike Wass z Idolator to nazval „roztomilé, vychtlavé a velmí rozkošné“. Marina Pedrosa z Billboard řekla že „Perryiny vokály jsou radostné a sametové jako vždy. Zac Gelfand pro Consequence of Sound napsal, že „Cozy Little Christmas“ je pro Perry „náležitým krokem zpátky a hluboce procítěné“ a „jednoduchá, temperametní, sváteční milostná píseň, sloužící jako odechnutí od několika těžkých měsíců“. Napsáno pro MTV News, Madeline Roth vyslovila tuhle „temperametní hudbu“ jako „mocně útulné“, přidávajíc že „tahle oslavná malá melodie bude publiku po celém světě příjemná“.

Next Post

TIP NA VÁNOCE: Raego vydal knížku Věř, běž a dokážeš. A má novou písničku "Nesnáším":

Raego Kšandykid, „Raego„, pravým jménem Ladislav Pham, je český zpěvák, herec, rapper a moderátor v jedné osobě. Poprvé se začal […]