Dua Lipa: Nové album má jméno "Future Nostalgia" a vyráží na velké turné

MIXXER STAFF (MD)

Popová senzace jménem Dua Lipa odhalila jméno svého vysoce očekávaného sophomore alba na fotce s tetováním na paži. Nová deska ponese název „Future Nostalgia“.

Na konci října vyšla hlavní písnička alba „Don’t Start Now“, ve kterém Dua představila ohromující disco-pop zvuk. Zatímco další podrobnosti o budoucnosti nového alb v tuto chvíli nejsou k dispozici, očekává se, že další novinky budou vydány začátkem příštího roku.

Future Nostalgia bude následovat po debutovém albu s názvem Dua, které vyšlo v roce 2017. Mezi velmi úspěšné album patřily hitové singly „New Rules“, „IDGAF“, „Be the One“ a „Hotter Than Hell“.

Po vydání svého debutového alba se Dua také podílela na řadě spoluprací, včetně megahitu hitu „One Kiss“ s Calvin Harris a s Silk City (Diplo and Mark Ronson) na hitu „Electricity“.

Začátkem tohoto roku vydala Dua také píseň „Swan Song“, převzatou z akčnímu filmu Alita: Battle Angel, který vychází z japonské manga série Battle Angel Alita od Yukita Kishiro z 90. let.

Poslední novinkou od Dua Lipa, kterou si můžeme povědět je dnes oznámené světové Future Nostalgia turné, do kterého budou zastávky koncertů jen a jen přibývat. Zatím je k dispozici EU část turné, které zahajuje Dua ve Španělsku. Praha zatím na seznamu chybí, ale myslíme si, že se zastaví i u nás.

Next Post

VIDEO: Pussycat Dolls oznamují comeback s novým singlem "React"

Pussycat Dolls se sešly v sobotu na svém prvním živém vystoupení po deseti letech, aby zazpívaly svoje dávné hity v […]