Odebírejte nás

Tip na hudbu

Billie Eilish natočila videoklip pro singl "xanny" a bude v budoucnu na Apple TV+

Zveřejněno před

dne

Čas čtení: max. 2 minuty

Billie posílá ven další novinku, tentokrát se jedná o klip k singlu „xanny“, jenž pochází ještě z jejího debutového alba When We All Fall Asleep, Where Do We Go?.

Billie Eilish nahrává tajné živé album v nahrávacích studiích Jack White v Third Man Records v Nashvillu. Byly také potvrzeny informace, že nové live album bude v prodeji v prosinci. Prozatím ale ve městě Nashville a Detroit. V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné další podrobnosti, jestli živé album vyjde i celosvětově.

Apple letos poprvé vyhlásil oficiální Apple Music Awards s cenami a koncertem vítěze. Tím se s oceněním za umělce roku i album roku jednoznačně stala Billie Eilish. Dnes v brzkých ranních hodinách místního času tedy svou tvorbu představila živému publiku, a to přímo v Steve Jobs Theater v Apple Parku, kde Apple prezentuje nové produkty.

Ti, co nebyli schopni koncert sledovat živě, si ho stále mohou pustit prostřednictvím Apple Music. Podle informací magazínu Billboard se pak na populární zpěvačku mohou do budoucna těšit také předplatitelé Apple TV+. Firma totiž za 25 milionů dolarů měla koupit exkluzivní práva na distribuci dokumentu o vzniku a vydání debutového alba When We All Fall Asleep, Where Do We Go?.

TIP: Poslechněte si novinku od Billie Eilish: Everything I Wanted

Nejnovější

Nejčtenější za 24 hodin

Články, které teď u Vás bodují

Copyright © 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlist TOPlist

ϟ Feed News