Sub Focus vystoupí v lednu 2020 v pražském Roxy

Co track, to hymna parketu – to je Sub Focus. Už před šestnácti lety. kdy si ho vzal Andy C pod svá křídla, byl hvězdou. Vzpomeňme na „X-Ray“ a mnoho dalších. Jeho rozpoznatelné melodie spolu s opulentním beatem ho předurčily ke kariéře přesahující až do pop music a spolupracím třeba s Rudimental nebo Chronixx. Vyprodané headline shows v mnohatisícových sálech jako Brixton Academy jeho kvality jen potvrzují. O to, zdali v lednu vyprodá i pražskou Roxy, se můžeme začít sázet teď.

Předprodej začíná 5. listopadu přes My Roxy prvních 24h. Poté k dostání v síti GoOut.

Mnohaletá kariéra nabízí možnost experimentování. A tak se v průběhu let vydal Sub Focus na výlet od undergroundového zvuku „Soundguy“ směrem k popovému průlomu „Tidal Wave“ s desítkami milionů zhlédnutí.

Nejnovějším releasem „Solar System“ se vrací zpět ke kořenům. Pompéznost v kombinaci s tanečností zaručily, že ho momentálně uslyšíte na každé zlomené party minimálně jednou. Občas si zamixuje po boku parťáka Wilkinsona nebo zahraje live, a to na všech kontinentech. Do Roxy se vrací po více než pěti letech – vystoupí 17. ledna 2020. Nostalgie zahalená do kabátu podle poslední módy zaručena.

Next Post

Sting v létě bude koncertovat u Slavkova u Brna

V létě sice Sting plánovaný koncert v zámeckých zahradách ve Slavkově u Brna odvolal kvůli nemoci, svým fanouškům ale slíbil […]