Sting v létě bude koncertovat u Slavkova u Brna

V létě sice Sting plánovaný koncert v zámeckých zahradách ve Slavkově u Brna odvolal kvůli nemoci, svým fanouškům ale slíbil náhradu. Nyní už je oficiální, že svoje slovo dodrží. S programem My Songs vystoupí na stejném místě v neděli 5. července a představí to nejlepší ze své tvorby.

My Songs bude dynamická show zaměřená na nejoblíbenější Stingovy skladby, v rámci koncertu zazní písně jeho sólové kariéry, jakož i skladby skupiny The Police. Fanoušci se tak mohou těšit na hity jako Fields Of GoldShape Of My HeartRoxanne nebo Demolition Man, které zahraje v doprovodu své rockové kapely.

Album s názvem My Songs, ke kterému turné odkazuje, vyšlo letos v květnu a obsahuje soudobé interpretace zpěvákových nejslavnějších hitů. Na začátku listopadu bude k dispozici také zvláštní vydání desky, které bude obsahovat bonusové CD s novými koncertními nahrávkami ze světového turné My SongsWorldTour. Současně bude 8. listopadu vydáno digitální album s názvem My Songs: Live obsahující 11 nových koncertních nahrávek, které byly rovněž zachyceny na světovém turné My SongsWorld Tour.

Next Post

Gabriella Cilmi: Safe From Harm (live at Eastcote Studios)

Po několika letech má venku australská zpěvačka Gabriella Cilmi, která momentálně žije v Londýně, nové EP pod názvem „The Water„. To […]