SEBASTIAN natočil videoklip k singlu „Cizinka“ s Adamem Mišíkem

MIXXER STAFF (MD)

Sebastianův příběh nejspíš dobře znáte. Nejprve zazářil jako host ve skladbě Polety liberecké skupiny Atmo Music, aby takřka vzápětí uspěl s vlastním singlem Toulavá, ze kterého se stala nejstreamovanější česká nahrávka roku 2015. Debutové album Hvězdy je platinové a patří ke komerčně nejúspěšnějším deskám generace hudebníků, kteří jako první dokonale využili možnosti sociálních sítí.

S druhým albem si Sebastian dával zdánlivě načas. Nepřály mu okolnosti. V průběhu natáčení se začaly projevovat zdravotní problémy, které byly důsledkem celkového přetížení spojeného s častým koncertováním a nedostatkem odpočinku. Zpěvák podstoupil operaci hlasivek a musel rehabilitovat. Zrušil řadu koncertů i vydání desky. Nebylo jasné, jestli se za mikrofón ještě někdy vrátí.

Nakonec vše dobře dopadlo a druhé album je na světě. Jak už naznačily první singly Bestseller, titulní Rub a líc nebo hitovka Náš svět, Sebastian se od svých začátků značně posunul dál. Jeho nové písničky jsou vyzrálejší, textově dospělejší a zvukově propracovanější. Zda se mu s novou tváří podaří navázat na předchozí úspěch, se teprve ukáže. Už nyní je však zřejmé, že ze Sebastiana vyrostl plnohodnotný popový zpěvák, kterého ještě čeká skvělá kariéra.

Nově nabízí z alba Rub a Líc singl „Cizinka„, který je ve spolupráci se zpěvákem Adamem Mišíkem, premiéra videoklipu byla stanovena na 24.listopadu. Podívejte se něj:

Next Post

Z rapového undergroundu do vyprodaných klubů. Pouya se vrací do Roxy

Výrazná tvář rapového undergroundu Pouya se po své první vyprodané show v Praze vrací. V Roxy vystoupí 19. února 2020 po […]