Písnička na párty ze seriálu Elite na Netflixu: Theunder & Robyn the bank – you don’t wanna play with us

MIXXER STAFF (MD)

Nelze popřít, že Élite nebo česky Elita je španělské dospívající drama Netflixu, jenž je vysoce návyková show.

Má v celku dobré obsazení, hlavní zápletkou je vražda, zmizení studenta a spoustu dalších tajemství a dramatu. Co je ještě lepší, je anglická a španělská hudba doprovázející průběhu epizod.

Hudba je také důležitým podkladem k upoutání pozornosti diváka. Jedním z umělců, kteří byli opakovaně uváděni, je Danna Paola. Zní Vám to jméno povědomě? Hraje Lucreciu aká Lu – inteligentní bohatou dívku, která chce zůstat na vrcholu své třídy bez ohledu získání školní ceny.

Kromě herecké kariéry je Paola také zpěvačkou a produkuje hudbu od roku 2011. Její 2019 album SIE7E je její první studiové vydání za sedm let a obsahuje hity jako „Oye Pablo“ a „Mala Fama„. Ten lze slyšet během epizody Halloween party v sezóně 2.

Z této epizody také je singl „You Don’t Wanna Play With Us“ od dj a producenta TheUnder a rapperky Robyn The Bank. Singl dokonce byl hlavním propagačním songem módní značku Boohoo. Teď se prohání seriálem Elita a je to náš hudební tip pro vás. Najdete ho i v našem MIXXERMUSIC playlistu.

Next Post

AirPods Pro: Dobrá volba pro poslech hudebních novinek

Apple uvádí v těchto dnech na trh nová bezdrátová sluchátka AirPods Pro. Novinka je k mání v klasické bílé barvě a přináší celou řadu […]