Nik Tendo natočil videoklip k singlu „Jump“ z alba Fatamorgana

MIXXER STAFF (MD)

Nik Tendo, vlastním jménem Dominik Citta je český rapper, zabývající se tvorbou pro mladistvé. Hudebně se poprvé začal angažovat kolem roku 2012, avšak výrazně se začal profilovat až v roce 2016, kdy vydal svůj první videosingl Páv. Ačkoliv videoklip vyšel pod labelem M+, Nik Tendo ještě nebyl oficiálním členem. Pod label m+ se dostal krátce po vydání videosinglu Páv.

 Tentýž rok se přidal k Robinu Zootovi na jeho tour Cocktail Party a v druhé polovině roku na Ze Dna x Origami tour, kde doprovázel Yzomandiase a Jimmyho Dicksona. Po 7trackovém EP GoldCigo přichází společně s producentem Deckym s projektem GoldKid – album vyšlo v září 2017.

V červnu 2018 vydal debutové album 7, které obsahuje jeho první velké hity jako Hvězdy ft. Calin nebo Sedm ft. Hasan. V listopadu téhož roku vyšlo labelové album Krtek Money Life, na kterém se objevují kromě Nika a Yzomandiase všichni členové labelu. Nik Tendo oznámil, že pracuje na dalším albu společně s DeckyBeats. Deska nese název Fatamorgana a z ní pochází nový singl „Jump„, který dostal i videoklip:

Next Post

Pablo Alborán & Ava Max: Tabú

Jeden z nejúspěšnějších španělských zpěváků posledních let Pablo Alborán si do nového singlu pozval zpěvačku, jejíž jméno globální proslavily skladby […]