Martin Garrix & Dean Lewis: Used To Love

Used to Love“ je písnička od holandského DJ Martin Garrix, do které mu vokály poskytnul australský zpěvák Dean Lewis. Vydána byla 31. října 2019 prostřednictvím nahrávacího labelu Stmpd Rcrds založeného samotným Martinem pod licencí společnosti Epic Amsterdam, která spadá pod křídla společnosti Sony Music.

Už 17. června 2019 Garrix a Lewis zveřejnili na Instagramu fotku sebe samých, kde se vyfotili na lodi u vodních kanálů v Amsterdamu v Nizozemsku. Garrix později oznámil vydání písně u jeho pátého výročí Lollapalooza v září v Berlíně.

„Tato skladba byla vytvořena během mé přestávky, když jsem se zotavoval ze svého zranění kotníku. Dean a já jsme velmi nadšeni, že se o něco takového můžeme podělit se světem!“

Oficiální hudební video singlu bylo vydáno ve stejný den prostřednictvím kanálu YouTube Martina Garrixe. To ukazuje australského zpěváka Lewise s jeho klavírem, zatímco Martin obstarává produkci.

Next Post

Ariana Grande, Normani, Nicki Minaj: Bad To You (Charlie’s Angels Soundtrack)

Soundtrack k filmu Charlieho Andílci dnes přichází s novou hudbou od Ariana Grande, včetně spolupráce s Nicki Minaj a Normani. […]