Majk Spirit vzpomíná na Karla Gotta v songu „Navždy Mladý“

Majk Spirit představuje novou skladbu Navždy mladý. Věnoval ji památce legendárního Karla Gotta. „Snil jsem o spolupráci s legendárním Maestro, poslední rok jsem se o to i snažil a bylo to na dobré cestě …“, prozrazuje Majk Spirit. „Když jsem se před pár týdny dozvěděl, že nás Karel opustil, představoval jsem si, že děláme spolu song a vznikla skladba Navždy mladý,“ vysvětluje na své nejnovější písně, jejímž prostřednictvím se rozhodl vzdát poctu Maestrovi, který si svým dílem získal miliony fanoušků v mnoha zemích na celém světě. Z plánovaného duetu se tedy nakonec stal hudební tribute.

O nové hudební aranžmá světoznámého hitu se tentokrát postaral zvukový mistr Abe ve spolupráci s Markem Šurinom, který zastřešil také mix a master písně. Housle do skladby nahrál uznávaný Filip Jančík a o klavírní doprovod se ve studiu postaral Jozef Šarišský.

Důležitou součástí skladby byly vokály – na ty si Majk přizval svého kolegu, zpěváka Milana Miťa Bodnára, se kterým se poprvé pracovně spojil při nahrávání skladby svého duetu s Richardem Müllerem.

S Majkem je spolupráce vždy skvělá po lidské i profesionální stránce. Je to profík s pokorným srdcem,“ říká Miťo Bodnár na kolaborace s Majkem. Jaký to byl pocit, zhostit se ve skladbě Navždy mladý kultovní pasáže, kterou všichni známe z úst legendárního maestra Gotta? „Popravdě mi chvilku trvalo než jsem refrén nafrázoval,“ přiznává. „Věděl jsem, že nikdy to nezazpívám jako Gott, neboť Kája je jen jeden. Našim cílem bylo uctít Karla Gotta a s takovou emocí jsem tento refrén nazpíval, „dodává.

Do konce roku 2019 Majk Spirit představí ještě jeden projekt. Detaily si zatím nechává pro sebe, fanouškům ale odkazuje, že se ho dočkají už v listopadu a že na jeho kontě přibude další kniha.

Next Post

Machine Gun Kelly: Glass House (feat. Naomi Wild)

„Glass House“ je píseň amerického rappera Machine Gun Kelly. Na skladbě spolupracoval se zpěvačkou Naomi Wild a vydal ji už […]