Labrinth a SIA zase spolu v nahrávce „Oblivion“

MIXXER STAFF (MD)

Labrinth, anglický zpěvák, textař a producent se znovu spojil v novém singlu se zpěvačkou SIA. Novinku pojmenovali „Oblivion„.

Vůbec první zmínku o zpěvákovi jsme měli v březnu roku 2010, kdy debutoval ve spolupráci s britským rapperem Tinie Tempah v písničce „Pass Out„, ta se dostala na vrchol žebříčku v UK Chart. Svůj první sólo singl „Let the Sun Shine“ vydal v září 2010 a v oficiální britské hitparádě se tentokrát umístil třetí. Debutové album Electronic Earth vydal 31. března 2012. Jeho vydání přecházeli další dva singly „Earthquake„, na kterém opět spolupracoval s Tinie Tempah a „Last Time„.

Poslední rok se Labrinth především upínal na práci ve vytvořené formaci LSD, skládající se z britského hudebníka a rappera Labrintha, australské zpěvačky Sia a amerického hudebního producenta Diplo. Vydali celkem šest singlů vydaných na debutové desce Labrinth, Sia & Diplo Present… LSD, která vyšla 12. dubna 2019.

Novinka „Oblivion“ pochází ze zpěvákova alba Imagination & the Misfit Kid, které vyšlo 22.listopadu.

Next Post

Camila Cabello: Living Proof

Camila Cabello už brzy vychází druhé album „Romance“ – 6.prosince. Ještě předtím ale vydá další singl „Living Proof“, nejnovější skladbu z […]