Kelly Clarkson v dnešním dílu The Morning Show + vánoční song „Show Baby It’s Cold Outside“

MIXXER STAFF (MD)

Kromě spousty novinek dnes Kelly Clarkson slaví druhé výročí speciálního projektu na Instagramu, vydání jejího alba Meaning of Life. Americká zpěvačka a skladatelka žádá její následovníky, aby ocenili veškerou těžkou práci, která se odehrává v zákulisí, v rámci snahy o udělení zásluhy těm, kteří zůstanou bez povšimnutí při výrobě písniček na albu.

Meaning of Life bylo osmé studiové album Kelly, vydané v říjnu 2017.
Kelly požádala své fanoušky, aby si přečetli liniové poznámky alba, kde umělec obvykle děkuje těm, kteří se podílejí na celkové produkci skladby, od hudebníků přes autory a producenty alba. Kelly použila hashtag Give Credit v titulku připojeném k posloupnosti fotografií, která končí fotografií Grammy Award z nahrávací akademie.

Zpěvačka má kromě toho v současnosti v televizi svojí vlastní show a dnes se objevila ve čtvrtém dílu seriálu The Morning Show na Apple TV+. K novinkám nelze ani opomenout dnes vydaný vánoční singl po boku John Legend v songu „Baby It’s Cold Outside„, který přikládáme k poslechu níže včetně upoutávky ze seriálu The Morning Show:

Next Post

The Chainsmokers: Push My Luck

Psali jsme: The Chainsmokers posílají další singl z připravované desky: Push My Luck