Kdo je vlastně ten chlapík Finneas od Billie Eilish?

MIXXER STAFF (MD)

Finneas Baird O’Connell, který vystupuje pouze pod jménem Finneas je americký herec, zpěvák, hudební skladatel a hudební producent. Vydal několik vlastních písní a také napsal hudbu pro jiné zpěváky, včetně jeho sestry Billie Eilish.

Letos vydal EP Blood Harmony, na kterém najdeme písničky „I Lost a Friend„, „Shelter“ a „I Don’t Miss You at All. Finneas se nedávno vydal na malé turné na podporu svojí muziky, především ale provází na koncertním turné právě svojí ségru Billie.

Jako herec je známý především svou roli Alistaira v televizním seriálu Glee. V roce 2011 ztvárnil postavu Spencera v seriálu Zkažená úča. Opakovaně se objevoval v seriálu Taková moderní rodinka a hrál ve dvou epizodách seriálu Aquarius.

Hlavní úsilí ale vydává právě pro svojí sestru. Píše jí písničky, pomáhá skládat a je jí velkou oporou při vyprodaných vystoupeních po celém světě. Billie a Finneas jsou také často zvaní právě společně do různých pořadů, aby poskytli rozhovory.

Není divu, že právě za úspěchem Billie Eilish stojí právě on. Seznamte se i s ním v novém singlu „Shelter„, který odpremiéroval zhruba před měsícem a pochází se zmiňovaného EP Blood Harmony:

Next Post

The Weeknd vydává novinku "Heartless"

The Weeknd vydal nový singl „Heartless„, který je vlastně první sólovou skladbu od konce loňského roku. Skladba, kterou si můžete […]