iPhone 12: První spekulace a úniky nákresů

MIXXER STAFF (MD)

Když Apple v roce 2017 přišel s výročním iPhonem X, který nastolil bezrámečkový design, revoluční 3D čtečku obličeje, či nový způsob beztlačítkového ovládání pouhými gesty, byl to takový výhled do budoucna. Nicméně po tři roky se nic žádným podobně zásadním způsobem nezměnilo, neboť jablečná společnost přešla ze dvouletých na tříleté cykly – jinými slovy větší změny a nové funkce dávkuje pomaleji, než v minulosti nebo než možná vidíme u konkurence. V roce 2020 to však má přijít a Apple by měl u nového iPhonu 12 odstartovat nový tříletý cyklus.

Ať už jde o iPhone 12, iPhone 12 Pro nebo iPhone 12 Pro Max, všechny by měly disponovat OLED displejem. To by znamenalo změnu v případě základního modelu, který byl dosud vždy nabízen s o něco horším LCD panelem.

iPhone 12 přinese podporu pro sítě 5G a čtyři souměrněji umístěny foťáky. Čtvrtým fotoaparátem by měl být tzv. Time-of-Flight senzor měřící vzdálenost k jednotlivým objektům. Jeho využití najdeme v rozšířené realitě. 

S novým iPhonem dorazí i operační systém iOS 14, který nabídne další technologické vychytávky. Nechme se překvapit, s čím gigant Apple vlastně přijde.

Next Post

Harry Styles přijede prvně do Prahy s "Love on Tour"

Harry Styles ohlašuje nové album, které doprovodí i koncertní turné. Příští rok se poprvé představí i českému publiku! Konkrétně 11. […]