Dua Lipa právě vydala nový singl „Don’t Start Now“, poslechněte si ho

MIXXER STAFF (MD)

Je to tady, Dua Lipa odpremiérovala nový singl „Don’t Start Now„, který oficiálně vychází 1.listopadu 2019 jako pilotní a zároveň hlavní singl z jejího nadcházejícího druhého studiového alba.

Samozřejmě k němu natočila i premiéru videoklipu, která proběhne po 14. hodině ještě dnes. Prozatím zpěvačka vydala trailer ke klipu, na který se můžete podívat právě teď:

S novou deskou Dua Lipa lehce mění i svojí image. Blond vlasy a oblečená v sexy žluté kombinéze, černé punčocháče a černé podpatky značí zpěvačku v novém světle. Zpěvačka se již dříve zmínila, že jako inspiraci pro své nové album čerpala od hvězd jako je Prince, OutKast nebo „stará Gwen Stefani“.

Podívejte se v našem dřívějším článku „Pilotní singl z druhé studiové desky od Dua Lipa ponese název „Don’t Start Now““ na upoutávky z jejího Instagramu s dalšími podrobnostmi. Tady už ale posíláme celé audio horké premiéry:

Next Post

Nizozemští Kensington v březnu v Praze představí novou desku "Time"

Nizozemská pop-rocková senzace Kensington ve své zemi běžně vyprodává haly pro tisíce fanoušků, jako doma je i v České republice. Na svém […]