Billie Eilish nahrává živé album po boku Jack White, vyjde už v prosinci!

Billie Eilish nahrává tajné živé album v nahrávacích studiích Jack White v Third Man Records v Nashvillu. Naživo tento týden představila písničky jako je Ocean Eyes, Bury a Friend a Bad Guy.

Tajný koncert, během kterého popová hvězda a její bratr Finneas odehráli jedenáct písní pouze pro zvané hosty, se konal v noci 6. listopadu v nahrávacích studiích frontmana amerického dua White Stripes.

Byly také potvrzeny informace, že nové live album bude v prodeji v prosinci. Prozatím ale ve městě Nashville a Detroit. V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné další podrobnosti, jestli živé album vyjde i celosvětově.

Vidíš to? Chtějí pracovat s mým hlasem. Právě teď! To je šílené“, řekla nadšeně Billie během vystupování na soukromé akci. Mezitím Jack White popsal sedmnáctiletou zpěvačku jako někoho, koho opravdu miluje a myslí si, že je opravdu inovativní a inspirativní.

Začátkem tohoto týdne Eilish poslala fanouškům informaci, že nová skladba bude za pár dní venku, mezitím ale vydá příští týden videoklip pro singl „Xanny“ z debutové desky.

View this post on Instagram

Born Rotten

A post shared by FINNEAS (@finneas) on

Next Post

Apple TV+: Zkuste seriál The Morning Show

Konkurence v oblasti streamovacích televizních služeb nabírá na intenzitě. Na trh, kterému již řadu let dominuje americká společnost Netflix, vstupují […]