Apple TV+: Zkuste seriál The Morning Show

MIXXER STAFF (MD)

Konkurence v oblasti streamovacích televizních služeb nabírá na intenzitě. Na trh, kterému již řadu let dominuje americká společnost Netflix, vstupují další významní hráči. 1.listopadu své streamovací televizní služby spustil americký obr Apple. Apple TV+ je nyní dostupná i v Česku.

V pátek 1. listopadu spustila společnost Apple svou streamovací službu Apple TV+. Firma, která je známá zejména chytrými telefony iPhone, se u nové televizní služby rozhodla vsadit na vlastní tvorbu. Představila už například komediální seriál The Morning Show s Jennifer Aniston v hlavní roli či sci-fi seriál See.

Služba má v rámci Apple TV vlastní lokalizované prostředí, jednotlivé pořady budou lokalizovány ve formě titulků. Obsah bude dostupný v obrazové kvalitě HD nebo 4K.

Asi nejlepší seriál na Apple TV+ je The Morning Show – inspirovaný knihou od novináře Briana Steltera Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV.

Alex Levy je moderátorkou populárního zpravodajského programu vysílaného na Manhattanu, který má vynikající hodnocení a je vnímán jako změnou tváře americké televize. Poté, co byl Mitch Kessler, její spolumoderátor přes 15 let, propuštěn kvůli skandálu se sexuálním obtěžováním, Alex začíná bojovat o to, aby si udržela svou pozici špičkové zpravodajky a zároveň se musí vypořádat v boji s Bradley Jackson, ctižádostivou novinářkou, která se snaží zaujmout Alexino místo.

Takže pokud nemáte na co momentálně koukat, zkuste tento seriál. Zatím jsou venku tři díly, další by měl vyjít právě dneska. Tady ještě oficiální trailer:

Next Post

Jonas Brothers vydávají vánoční písničku: Like It's Christmas

Jonas Brothers vydávají novou originální vánoční píseň s názvem „Like It’s Christmas“. Trio složené z bratrů Joe, Kevin a Nick […]