A$AP Rocky plánuje koncert ve Stockholmu

MIXXER STAFF (MD)

Americký rapper A$AP Rocky pořádá svůj první koncert ve Švédsku od chvíle, kdy ho v této zemi zatkli. Rocky si v červnu odbyl několikatýdenní pobyt ve vazbě za napadení.

ASAP Rocky zahraje koncert ve stockholmské Ericsson Globe areně už 11. prosince. Část výdělků z koncertu údajně půjde na podporu neziskových organizací, které pomáhají uprchlíkům ve Švédsku.

Americký rapper navštíví Švédsko vůbec poprvé od chvíle, kdy byl tamními úřady zatčen. Švédský soud v létě prokázal, že Rocky a členové jeho týmu napadli devatenáctiletého Mustafu Jafariho na ulici ve Stockholmu. Poté, co byl rapper zatčen, se na jeho podporu spustila obrovská kampaň ve Spojených státech. Mnohé celebrity, včetně Post Malona a Justina Biebera, aktivně usilovaly o Rockyho propuštění z vazby a jiní, například Tyler, the Creator, prohlásili, že ve Švédsku už nikdy nezahrají.

Zdá se, že napjatá atmosféra mezi Švédskem a zbytkem hudebního světa je minulostí. Snad si švédští fanoušci koncert ASAP Rockyho užijí.

Next Post

Little Big: Go Bananas

Little Big je ruská rave hudební skupina založená v roce 2013 v Sankt-Petěrburgu. Jejími zakládajícími členy byli Ilja Prusikin, Sergej Makarov alias Gokk, Sofija Tajurskaja, […]