Zpěvák Cody Simpson a Miley Cyrus spolu randí

MIXXER STAFF (MD)

Cody Simpson se lehce porozprávěl o vztahu se zpěvačkou Miley Cyrus, když je paparazzi potkali v centru města Los Angeles. 22letý australský zpěvák se nebál promluvit směrem k novinářům a řekl, že vývoj jeho romantického vztahu s Miley je zcela rozdílný od ostatních, které zažil v minulosti.

„Důvodem, proč to skutečně není bláznivá nahodilá věc, je fakt, že jsme přátelé už hodně dlouho,“ řekl Cody novinářům. Dodal, že se oba znovu našli ve stejné životní situaci. Jak zpěvák, tak i Miley jsou čerstvě po rozchodu.

Cyrus se totiž nedávno rozvedla s manželem Liamem Hemsworthem a hned začátkem října byli oba spatřeni pospolu. Cody je tak Miley velkou oporou a pomůže jí překlenout její depresivní období. Kdo ví, třeba z toho vzejde nějaká hudební spolupráce.

Simpson také poslal informaci, že plánuje vydat píseň, kterou napsal pro Cyrus, zatímco zpěvačka byla v nemocnici a zotavovala se z angíny. Vydání je naplánováno na příští týden. Novinka nese název „Golden Thing„.

Cody Simpson v letošním roce rozhodně nezahálí a stále pracuje ve studiu. Během letošního roku vydal nejméně dvě desky a jedno EP. Mezitím také teď v září vydal vánoční akustickou písničku „Please Come Home For Christmas„.

Next Post

Mandrage: Vidím to růžově

Česká skupina Mandrage nabízí nový videoklip, za kterým stojí v režii klipu k singlu „Vidím to růžově“ duo Jordan Haj a […]