VIDEA: Billie Eilish nečekala takový raketový start své kariéry

MIXXER STAFF (MD)

Billie Eilish si nikdy nemyslela, že její píseň „Bad Guy“ bude hitem.“Už nevím, co lidé chtějí, protože jsem si myslela, jak každý bude nenávidět tuhle mojí písničku „Bad Guy“ a že mě osobně každý nenávidí co skládám za texty. Nevím, co teď čekat,“ řekla v pondělí v The Howard Stern Show.

Eilish také vyjádřila smíšené pocity, že se stala slavnou, když byla mladší dospívající holkou. „Protože se vše odehrálo, když mi bylo 13, mám ten pocit, jako by mi chybělo období být teenagerem, normální teenagerem,“ doplnila nyní sedmnáctiletá zpěvačka.

Stále více jsem vděčná za to, že se všechno seběhlo nadruhou stranu, když jsem mladá, protože mám pocit, kdyby se to stalo později, lidé by na mě házeli samou špínu.“

V přiloženém videu se objevil bratr zpěvačky Finneas, který je zároveň jejím skladatelem a producentem. Během diskuse o svém bratrovi Eilish řekla: „Jo, je to můj bratr, ale jsme skvělí přátelé,Finneas je mnohem lepší skladatel písniček než já sama, mnohem lepší člověk“.

Next Post

Au/ra: Stay Happy

Au/Ra vydala svůj první singl „Concrete Jungle“ v roce 2016, který rychle získal 15 milionů přehrání po celém světě. V […]